Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie Katalizatorów dla Mazda

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Mazda

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wady wrażliwego systemu redukcji emisji spalin występują systematycznie, ponieważ filtry DPF aut firmy Mazda chodzą w problematycznych warunkach i czasem Czyszczenie Katalizatorów to konieczność. Filtry układu redukcji emisji spalin - to z ich pomocą jest możliwe, by aktualnie zmniejszać emisję spalin, szczególnie dla aut osobowych i ciężarowych znanej firmy Mazda, oraz troszczyć się o środowisko. Częstokrotnie podawane powody powstawania wad z aparaturą minimalizacji emisji spalin to: nieprawidłowe działanie układu recyrkulacji spalin, oraz awarie pomp. Dużo pojazdów z turbosprężarką, posiadające wbudowany katalizator i filtr to maszyny przemysłowe, codziennie przemierzające znaczne odległości, więc muszą być całkiem niezawodne, więc okazjonalnie należy zastosować Czyszczenie Katalizatorów. Samochody dostawcze spod znaku Mazda, to w większości nieprzeciętnie celne samochody, aczkolwiek problematyczne kwestie związane z filtrami to domena każdego z diesli z turbodoładowaną jednostką, nie wyłącznie firmy Mazda. Funkcja układu redukcji produkcji spalin w samochodach znanego koncernu Mazda jest nie do przecenienia dla środowiska, bowiem filtry DPF wychwytują zanieczyszczenia zbudowane na węglu, jednocześnie katalizatory SCR więżą w swojej konstrukcji rakotwórcze tlenki azotu.

W jakim warsztacie jest dostępna usługa taka jak Czyszczenie Katalizatorów dla samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Mazda napędzanych silnikiem Diesla wysokoprężną jednostką napędową?

Filtry DPF i FAP można wyczyścić w zakładzie zajmującym się regeneracją filtrów cząstek stałych Do serwisu filtry cząstek stałych można dostarczyć osobiście lub uzgodnić usługę firmy kurierskiej, która zawiera transport filtrów cząstek stałych do serwisu oraz z powrotem na adres klienta.

Jak przebiega realizacja usługi typu Czyszczenie Katalizatorów przeznaczonej dla filtrów z samochodów wyprodukowanych przez koncern Mazda w specjalistycznym warsztacie czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W autoryzowanym zakładzie regeneracji filtrów FAP postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku odbieramy od klientów filtry DPF i FAP przytransportowane do serwisu osobiście albo dzięki zamówieniu usługi pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry są przyjmowane do firmy, gdzie wziernikowo badany jest wkład.
 • Gdy stan filtra cząstek stałych kwalifikuje go do czyszczenia na profesjonalnych przyrządach, część jest instalowany do urządzenia przeznaczonego do czyszczenia.
 • Po odzyskaniu parametrów filtrów cząstek stałych i katalizatorów DPF-y i FAP-y są ponownie poddawane testom, suszone a także razem z wydrukami przekazywane do zleceniodawcy.

Ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi takiej jak Czyszczenie Katalizatorów dla pojazdów z logo Mazda zaopatrzonych w filtry DPF i FAP?

Cena remontu filtrów DPF jest naprawdę niska i sięga niewielki procent kosztu filtra ze sklepowej półki.

W jaki sposób dostarczyć filtry i katalizatory SCR pojazdów z logo Mazda, by na terenie specjalistycznej pracowni mogła zostać wykonana usługa typu Czyszczenie Katalizatorów?

Umożliwiamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch opcji: filtry cząstek stałych można samemu doręczyć do serwisu lub umówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się przewozem filtrów cząstek stałych w obie strony.

Jakiego rodzaju filtry cząstek stałych da się samochodów z koncernu Mazda można poddawać realizacji usługi typu Czyszczenie Katalizatorów?

Praktycznie każdego rodzaju filtry cząstek stałych i katalizatory mogą być poddane naprawie w tym:
 • filtry DPF i FAP do osobówek,
 • filtry FAP do pojazdów dostawczych,
 • filtry DPF do ciężarówek.

  Jakie można wymienić oznaki awarii filtrów redukcji emisji spalin, które częstokroć ujawniają się w autach marki Mazda oraz wskazują na to, że filtr cząstek stałych kwalifikuje się do przeprowadzenia usługi, którą jest Czyszczenie Katalizatorów?

  Często występujące sygnały uszkodzenia układu redukcji emisji spalin w pojazdach z koncernu Mazda to:
  • problemy z rozruchem,
  • zmniejszona moc,
  • czarny dym z wydechu,
  • falowanie obrotów silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Dlaczego należy postawić na specjalistyczny zakład, by wykonać usługę Czyszczenie Katalizatorów w pojazdach z logo Mazda?

  Warto wykorzystać nasze usługi dotyczące przywracania funkcjonalności filtrów cząstek stałych i katalizatorów w pojazdach marki Mazda, bo: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mazda

  Cena i koszt (netto)
  Płukanie filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Miłosz
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie katalizatorów w samochodzie Mazda jest procesem, który polega na usunięciu zanieczyszczeń zgromadzonych na powierzchni katalizatora, które mogą utrudniać jego działanie. Można to zrobić za pomocą specjalnej chemii do czyszczenia lub przez mechaniczne czyszczenie przy użyciu specjalnego sprzętu. Zaleca się, aby proces czyszczenia katalizatora wykonywany był przez specjalistów, ponieważ nieodpowiednie czyszczenie może uszkodzić katalizator lub spowodować jego nieprawidłowe działanie.
  Zygmunt
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie katalizatora w maździe wykonałem jakiś czas temu. Do dzisiejszego dnia jestem zadowolony z usługi.
  Leszek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Kupiłem niedawno Mazdę i właśnie co chwila mi się świeci check silnika i chyba czas najwyższy udać się na taką regenerację do was.
  Michał
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Wypalanie katalizatora u mnie niestety nie pomogło i zmuszony byłem udać się na profesjonalne czyszczenie do autoryzowanego serwisu. Na szczęście nie zapłaciłem dużo, a auto jeździ teraz, jak trzeba.