Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie Katalizatorów dla Opel

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Opel

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Problemy wyczulonego systemu redukcji emisji cząstek stałych przytrafiają się nieraz, bo filtry spalin maszyn ze stajni Opel działają w uciążliwych warunkach i czasami Czyszczenie Katalizatorów to nakaz chwili. Czyszczenie Katalizatorów dla samochodów osobowych i ciężarowych z symbolem Opel stanowi odpowiedź firmy, na zagadnienia zapewnienia ochrony środowiska, a także rozporządzeń normy jakości spalin EURO 5. Czyszczenie Katalizatorów istnieje możliwość, by wyszukać w korzystnej cenie, zwłaszcza dla samochodów znanej firmy Opel, jednakże należy podążać do najnowszej generacji serwisów naprawy filtrów cząstek stałych. Urządzenia pomniejszania emisji cząstek stałych w samochodach z symbolem Opel, są użytkowane, bo obowiązują bezwzględne normy, związane z kwestią użytkowania aut na europejskich drogach. Serwisy z kraju i zagranicy udostępniają dane o tematyce układów redukcji emisji spalin z samochodów znanej marki Opel, które ulegają zablokowaniu, więc pojawia się konieczność by takie filtry układu redukcji emisji palin wyczyścić. Samochody użytkowe znanej firmy Opel, to w sporej ilości nieprzeciętnie trafne auta, ale zmartwienia z filtrami FAP to dziedzina niemal wszystkich samochodów osobowych i ciężarowych z jednostką samozapłonową, nie wyłącznie sygnowanych marką Opel.

W którym warsztacie jest dostępna usługa taka jak Czyszczenie Katalizatorów dla pojazdów z koncernu Opel napędzanych silnikiem Diesla silnikiem Diesla?

Filtry cząstek stałych można zregenerować w autoryzowanych serwisach filtrów FAP Do pracowni filtr FAP można dostarczyć bezpośrednio lub ustalić usługę jednego z naszych kurierów, która zawiera transport filtrów cząstek stałych do warsztatu oraz z powrotem do domu klienta.

W jaki sposób przebiega realizacja usługi takiej jak Czyszczenie Katalizatorów przeznaczonej dla filtrów DPF z pojazdów marki Opel w autoryzowanym warsztacie czyszczenia filtrów?

W profesjonalnym zakładzie oczyszczania filtrów DPF pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku przyjmujemy od klientów filtry cząstek stałych przywiezione do pracowni bez pośredników lub dzięki zamówieniu usługi pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry są przyjmowane do warsztatu, gdzie specjalnym urządzeniem badany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • Jeżeli stan filtra FAP umożliwia przeprowadzenie czyszczenia na specjalistycznych urządzeniach, filtr jest instalowany do maszyny służącej do regeneracji.
 • Po zregenerowaniu osiągów filtrów elementy są ponownie weryfikowane, suszone ciepłym powietrzem oraz wraz z wydrukami przekazywane do klienta.

Ile trzeba zapłacić za realizację usługi takiej jak Czyszczenie Katalizatorów dla samochodów marki Opel wyposażonych w filtry DPF i FAP?

Opłata za usługę czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów okazuje się naprawdę opłacalna i stanowi niewielki procent wartości filtra ze sklepowej półki.

Jak doręczyć filtry cząstek stałych aut wyprodukowanych przez koncern Opel, by w specjalistycznej pracowni mogła zostać wykonana usługa typu Czyszczenie Katalizatorów?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch możliwości: filtry i katalizatory SCR można samodzielnie dostarczyć do serwisu albo zarezerwować jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów cząstek stałych i katalizatorów w obie strony.

Jakiego rodzaju filtry DPF da się aut marki Opel można poddawać realizacji usługi typu Czyszczenie Katalizatorów?

W zasadzie wszystkie filtry i katalizatory SCR można poddawać czyszczeniu w tym:
 • filtry DPF i FAP do aut osobowych,
 • filtry DPF i FAP do aut dostawczych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do pojazdów ciężarowych.

  Jakiego rodzaju objawy awarii układu redukcji emisji spalin, jakie często ujawniają się w samochodach z koncernu Opel oraz decydują o tym, że filtr cząstek stałych powinien zostać przeznaczony do realizacji usługi, którą jest Czyszczenie Katalizatorów?

  Często występujące objawy awarii filtrów redukcji emisji spalin w samochodach z koncernu Opel to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • spadek osiągów,
  • dymienie,
  • wahania obrotów,
  • większe zużycie paliwa.

  Czemu opłaca się postawić na profesjonalny pracownię, by wykonać usługę Czyszczenie Katalizatorów w samochodach marki Opel?

  Warto wykorzystać naszą ofertę w zakresie regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach z koncernu Opel, bo: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Opel

  Cena i koszt (netto)
  Naprawa filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Jacek
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie katalizatora w samochodach marki Opel jest ważne, ponieważ pomaga w przywróceniu parametrów i właściwości podzespołu. Należy jednak na początku oddać go do sprawdzenia, aby mieć pewność, że nadaje się do czyszczenia. Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań do przeprowadzenia regeneracji, to specjalista w większości przypadków myje podzespół w maszynie wodą pod ciśnieniem. Jest to bardzo skuteczny sposób oczyszczania katalizatora.
  Patryk
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie dpf w oplu przebiegło bardzo dobrze, cieszę się, że zdecydowałem się na takie rozwiązanie.
  Albert
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  W Insigni też czyścicie katalizatory? Bo właśnie chyba jestem zmuszony do tego, bo już błędy świecą się na komputerze cały czas.
  Jarek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Ja swoje auto ogólnie serwisuje w Oplu, ale jak potrzebowałem regeneracji dpf-u to oczywiście wysłałem do go was, bo jak już coś robić przy aucie, to tylko w autoryzowanych serwisach.