Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie Katalizatorów dla Renault

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Renault

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Zaburzenia pracy finezyjnego zespołu pomniejszania emisji cząstek stałych występują z dużą częstotliwością, bo filtry DPF/FAP pojazdów ze stajni Renault chodzą w wymagających warunkach i czasami Czyszczenie Katalizatorów to potrzeba, której nie sposób odmówić. Odzyskanie poprawnego funkcjonowania mechanizmu pomniejszania emisji gazów wydechowych w autach osobowych i ciężarowych z symbolem Renault, to opcja, którą oferują najnowszej generacji przedsiębiorstwa renowacji filtrów cząstek stałych, z której należy skorzystać. Regularnie odnotowywane źródła występowania usterek z zespołem urządzeń minimalizacji emisji spalin to: niewłaściwe działanie jednostki napędowej, oraz awarie sterownika silnika. Czyszczenie Katalizatorów nie ma przeszkód, by znaleźć w atrakcyjnej cenie, przede wszystkim dla diesli znanej marki Renault, jednakże trzeba udawać się do wyspecjalizowanych zakładów remontu filtrów FAP. Filtry w autach osobowych i ciężarowych z symbolem Renault podczas jazdy niszczą się, toteż nie mogą działać bez przywrócenia sprawności, co z kolei świadczą profesjonalne pracownie mycia filtrów układu redukcji emisji spalin. Samochody ciężarowe sygnowane marką Renault, to w większej części bardzo udane auta, ale problemy z filtrami to cecha niemal każdego z aut z silnikiem wysokoprężnym, nie jedynie z logo Renault.

Gdzie możliwa jest usługa typu Czyszczenie Katalizatorów dla samochodów z koncernu Renault zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Filtry i katalizatory SCR można wyczyścić w zakładzie zajmującym się regeneracją filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do serwisu filtr cząstek stałych można dostarczyć bezpośrednio lub ustalić usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów DPF do warsztatu i z powrotem do zamawiającego.

Jak odbywa się realizacja usługi typu Czyszczenie Katalizatorów kierowanej do filtrów z samochodów osobowych produkcji Renault w profesjonalnym warsztacie oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W autoryzowanym warsztacie oczyszczania filtrów FAP postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na wstępie odbieramy od klientów filtry DPF i FAP przytransportowane do pracowni bezpośrednio bądź z pomocą współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry DPF są kierowane do firmy, gdzie endoskopowo sprawdzany jest poziom uszkodzeń.
 • Jeżeli stan filtra lub katalizatora determinuje konieczność przeprowadzenia czyszczenia na specjalistycznych urządzeniach, element jest instalowany do maszyny służącej do regeneracji wodnej.
 • Po zrekonstruowaniu właściwości filtrów cząstek stałych części są powtórnie testowane, suszone ciepłym powietrzem jak również razem z dokumentacją odsyłane do zleceniodawcy.

Jak wiele muszę zapłacić za realizację usługi typu Czyszczenie Katalizatorów dla osobówek wyprodukowanych przez koncern Renault wyposażonych w filtry cząstek stałych?

Opłata za usługę regeneracji filtrów FAP okazuje się naprawdę niska i stanowi niewielki procent ceny nowego filtra.

Jak najlepiej przywieźć filtr FAP pojazdów marki Renault, by na terenie naszej pracowni mogła zostać wykonana usługa typu Czyszczenie Katalizatorów?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch opcji: filtr cząstek stałych można samemu doręczyć do warsztatu lub zarezerwować pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się przewozem filtrów w obie strony.

Które filtry DPF i FAP da się samochodów z logo Renault można poddawać realizacji usługi typu Czyszczenie Katalizatorów?

Praktycznie każdego rodzaju filtry DPF i FAP można poddawać czyszczeniu w tym:
 • filtry DPF i FAP do samochodów osobowych,
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów dostawczych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do ciężarówek.

  Jakie są sygnały usterki systemu redukcji emisji spalin, które najczęściej ujawniają się w autach produkcji Renault oraz decydują o tym, że filtr cząstek stałych powinien zostać przeznaczony do wykonania usługi, którą jest Czyszczenie Katalizatorów?

  Standardowe objawy niewłaściwego działania filtrów cząstek stałych w pojazdach z koncernu Renault to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • wzrost emisji sadzy,
  • nierówna praca silnika,
  • wzrost zużycia paliwa.

  Z jakiego powodu warto postawić na specjalistyczny warsztat, by wykonać usługę Czyszczenie Katalizatorów w samochodach produkcji Renault?

  Rekomendujemy wykorzystać naszą ofertę dotyczące oczyszczania filtrów w pojazdach z logo Renault, ponieważ: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Renault

  Cena i koszt (netto)
  Mycie filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Radek
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Istnieją kilka metod czyszczenia katalizatorów Renault w tym: Chemiczne czyszczenie: Polega na użyciu specjalnych środków chemicznych do usunięcia zanieczyszczeń z katalizatora. Czyszczenie wodne: Polega na oczyszczaniu katalizatora przez strumień wody pod ciśnieniem, aby usunąć zanieczyszczenia. Najlepsza metoda czyszczenia zależy od stopnia zanieczyszczenia i stanu katalizatora, dlatego zaleca się skonsultowanie się ze specjalistą przed podjęciem jakichkolwiek działań. Regularne czyszczenie i konserwacja katalizatora może pomóc w jego utrzymaniu w dobrym stanie i zapobiegać konieczności jego wymiany.
  Krystian
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Mnie też ominął na szczęście koszt nowego filtra w porę zareagowałem i wystarczyła sama naprawa dpfa w renaulcie.
  Nemo235
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyściłem u siebie w Renault filtr dpf, bo przez rozsypane turbo zalało mi filtr właśnie i często jest tak, że jak jest olej, to nie da się filtru wyczyścić, U mnie jednak w serwisie się udało i dzięki temu ominął mnie koszt nowego filtra.