Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie Katalizatorów dla Subaru

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Subaru

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Czyszczenie Katalizatorów dla samochodów sygnowanych marką Subaru, jest to dostępny wariant asysty wykonywany przez świetnie wyposażone serwisy, wymienione na naszej stronie, parające się myciem filtrów cząstek stałych. Czyszczenie Katalizatorów dla osobówek znanej firmy Subaru to odpowiedź firmy, na tematy ochrony środowiska, a także rozporządzenia normy emisji gazów wydechowych EURO 5. Czyszczenie Katalizatorów istnieje możliwość, by wyszukać za niewielką opłatą, w szczególności dla samochodów osobowych korporacji Subaru, jednakże należy spieszyć do stosujących nowoczesne technologie przedsiębiorstw regeneracji FAP-ów. Układy redukcji emisji spalin - to za ich pomocą jest możliwe, by na dzień dzisiejszy minimalizować wydzielanie zanieczyszczeń, zwłaszcza w osobówkach znanej marki Subaru, a także zadbać o środowisko. Czyszczenie Katalizatorów to opcja, która w pojazdach marki Subaru zapewnia niskie stężenie generowanych przez pracę silnika gazów wydechowych, zanieczyszczonej sadzy, i tlenków azotu. W chwili bieżącej katalizatory są podłączone fabrycznie podczas produkcji niemalże wszystkich pojazdów dostawczych z silnikiem samozapłonowym, bowiem po wymontowaniu FAP-ów pojazdy nie uzyskałyby pozwolenia do jazdy po drogach Polski.

W którym serwisie jest dostępna opcja typu Czyszczenie Katalizatorów dla samochodów osobowych z logo Subaru zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Filtr FAP można wyremontować w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów DPF Do warsztatu filtr DPF można przywieźć samodzielnie lub zamówić usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów FAP do warsztatu oraz z powrotem na adres klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi typu Czyszczenie Katalizatorów kierowanej do filtrów DPF z samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Subaru w autoryzowanym warsztacie regeneracji filtrów FAP?

W autoryzowanym zakładzie oczyszczania filtrów cząstek stałych pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Najpierw odbieramy od interesantów filtry DPF i FAP dostarczone do pracowni bezpośrednio albo dzięki zamówieniu usługi kuriera.
 • Filtry cząstek stałych są kierowane do pracowni, gdzie specjalnym urządzeniem weryfikowany jest wkład.
 • Jeżeli kondycja filtra determinuje konieczność przeprowadzenia czyszczenia na specjalnych przyrządach, filtr trafia do maszyny służącej do regeneracji.
 • Po przywróceniu osiągów filtrów DPF i FAP katalizatory są powtórnie poddawane weryfikacji, suszone ciepłym powietrzem jak również wraz z raportami wysyłane do zamawiającego.

Czy dużo trzeba zapłacić za wykonanie usługi typu Czyszczenie Katalizatorów dla pojazdów z koncernu Subaru wyposażonych w filtr cząstek stałych?

Opłata za usługę czyszczenia filtrów DPF jest naprawdę korzystna i wynosi niewielki procent ceny nowego filtra.

W jaki sposób doręczyć filtr FAP aut wyprodukowanych przez koncern Subaru, by w profesjonalnej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Czyszczenie Katalizatorów?

Udostępniamy naszym klientom skorzystanie z dwóch możliwości: filtry DPF i FAP można samemu przywieźć do warsztatu bądź zamówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów cząstek stałych i katalizatorów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakie elementy układu redukcji emisji spalin da się osobówek produkcji Subaru da się poddawać usłudze Czyszczenie Katalizatorów?

Zasadniczo wszystkie filtry FAP można poddawać regeneracji w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do osobówek,
 • filtry DPF do samochodów dostawczych,
 • filtry DPF do pojazdów ciężarowych.

  Jakie można wymienić objawy awarii systemu redukcji emisji spalin, jakie często występują w samochodach z koncernu Subaru oraz decydują o tym, że filtr FAP nadaje się do realizacji usługi, jaką jest Czyszczenie Katalizatorów?

  Standardowe symptomy usterki filtrów redukcji emisji spalin w samochodach z koncernu Subaru to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • zmniejszone osiągi,
  • czarny dym z wydechu,
  • skoki obrotów silnika,
  • wzrost zużycia paliwa.

  Z jakiego powodu należy postawić na profesjonalny serwis, by przeprowadzić usługę Czyszczenie Katalizatorów w samochodach z logo Subaru?

  Warto wybrać naszą ofertę koncentrujące się na regeneracji filtrów FAP w samochodach z koncernu Subaru, gdyż: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Subaru

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Eryk
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Katalizatory w samochodach Subaru wymagają po pewnym czasie czyszczenia, ponieważ pracują w trudnych warunkach. Nieodpowiednia metoda czyszczenia katalizatora może uszkodzić jego wewnętrzną strukturę, co wygeneruje właścicielowi samochodu duże koszty. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do kondycji swojego katalizatora, najlepiej skontaktować się z mechanikiem lub dealerem marki Subaru, aby uzyskać profesjonalną opinię.
  Damiano54
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Dużo jeżdżę moim subaru, stąd też często oddaje filtr dpf do czyszczenia. Zdaje to egzamin.
  Kamil
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Serwis filtrów cząstek stałych powinien być w każdym mieście i powinny być tam czyszczone wszystkie modele filtrów poczynając od Subaru, a kończąc na Mini.
  Dawid
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie katalizatora wodą w Subaru naprawdę przywraca im fabryczne parametry? W takim razie i ja muszę się udać na takie czyszczenie w serwisie.