Czyszczenie Katalizatorów - Zielona Góra | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Zielonej Górze | Czyszczenie Katalizatorów

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Cel obecności filtra DPF/FAP w aucie jest ważny w zdobyciu produkcji cząstek stałych w prawidłowym zakresie. Bezkonkurencyjnym środkiem na przywrócenie wydajności filtra DPF jest mycie filtrów DPF. Czynników prowadzących do zaczopowywania się filtrów cząstek stałych DPF jest cały szereg, czego dobrym przykładem jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Odnowienie fabrycznej efektywności osiągalne jest tylko w sytuacji użycia cechującej się wysoką skutecznością technologii regeneracji z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem, wypalanie popiołu, jest nie tyle niebezpieczne, co nieskuteczne. Filtry FAP zużytkowują się, głównie z przyczyny roli, jaką wykonują, dlatego też okresowo pożądane jest udrażnianie części wchodzących w skład układu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Regeneracja filtra DPF w Zielonej Górze 398
Naprawa katalizatora w Zielonej Górze 398
Płukanie filtra FAP w Zielonej Górze 398
Mycie katalizatora SCR w Zielonej Górze 398
Czyszczenie filtra cząstek stałych w Zielonej Górze 398
Płukanie, mycie katalizatora SCR w samochodach ciężarowych w Zielonej Górze 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Zielonej Górze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Zielonej Górze 250
* metoda prawnie zabroniona

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Zielonej Górze. Zielona Góra - Czyszczenie Katalizatorów

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer