Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Dacia, Janczewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Dacia w Janczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Janczewo odznacza się obecnością laboratorium zajmującego się płukaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów osobowych korporacji Dacia. Katalizatory SCR działają w niewiarygodnie obciążonych warunkach , a więc za kolektorem spalin, w wyniku czego następuje spadek możliwości urządzenia. Aby uchronić się przed dużą ilością komplikacji z eksploatacją samochodu Dacia, przydaje się okresami wyczyścić DPF, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Janczewa. Dacia to samochody, jakie są popularne na terenie całej Polski, mimo to biedzą się z utrudnieniami z katalizatorami. Katalizatory SCR zbudowane są z ceramicznego wkładu, a także metalowej osłony, co wywołuje, że FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, rekomendujemy warsztat w Janczewie. Janczewo jest jednym z miast, które dotyka kłopot związany, z dużym procentem wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu słynna firma Dacia dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności katalizatorów samochodowych. Sporo pojazdów osobowych w Janczewie to auta z silnikiem wysokoprężnym mające zainstalowany katalizator, który potrzebuje odnawiania elementów. Znalezienie profesjonalnego mechanika samochodowego w Janczewie wyprofilowanego w autach osobowych Dacia może być trudne, i jest długotrwałe. Odzyskiwanie kondycji części wchodzących w skład reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Janczewie dla pojazdów marki Dacia jest możliwe, bo regeneracja hydrotermiczna dotarła do Janczewa. Zlokalizuj warsztat, który poradzi sobie z Twoim Dacia w Janczewie, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Dacia w Janczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Dacia w Janczewie 320
Regeneracja filtra FAP Dacia w Janczewie 320
Mycie katalizatora Dacia w Janczewie 320
Płukanie katalizatora SCR Dacia w Janczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Dacia w Janczewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Dacia w Janczewie 1490
Wycinanie filtra FAP Dacia, usuwanie filtra FAP Dacia w Janczewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Dacia w Janczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Dacia w Janczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Dacia:

Wybierz punkt w Janczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Dacia

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Dacia w Janczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Janczewo Janczewo 15 JNC169 52.756088/15.349030 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer