Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Dacia, Jordanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Dacia w Jordanowem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Jordanowem wystąpiła opcja odnawiania filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów osobowych Dacia z powodu bytności warsztatu mechaniki samochodowej z Jordanowa. Znanemu producentowi Dacia nie powiodło się generowanie potrzebnych maksymalnych pułapów ilości produkowanych spalin, bez skorzystania z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. FAP-y działają w nadzwyczaj obciążonym środowisku, to jest w wydechu, co sprawia, że po czasie następuje spadek wyników urządzenia. Duża część pojazdów w Jordanowem to auta z silnikiem CRD posiadające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który potrzebuje oczyszczania. Nagminnie sprawcą usterki katalizatora SCR, spod skrzydeł Dacia, bywa inne niedociągnięcie, dla przykładu: nieszczelny układ wtryskowy. Klasyczną usterką, z jaką biedzą się pojazdy ze stajni Dacia, zwykle, mające silnik diesla, jest zabrudzony katalizator. Generowanie górnych pułapów produkcji zanieczyszczeń, zgodnych z emisji spalin, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie katalizatora samochodowego. Żeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień podczas prowadzenia samochodu Dacia, potrzeba okazjonalnie wyczyścić katalizator, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Jordanowa. Ponieważ Dacia, równorzędnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do nienagannego funkcjonowania działających filtrów cząstek stałych DPF zalecamy w Jordanowem zwrócić uwagę na filtr cząstek stałych. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów SCR oraz płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów Dacia, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, oraz w pracowni w Jordanowem.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Dacia w Jordanowem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Dacia w Jordanowem 320
Regeneracja filtra FAP Dacia w Jordanowem 320
Mycie katalizatora Dacia w Jordanowem 320
Płukanie katalizatora SCR Dacia w Jordanowem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Dacia w Jordanowem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Dacia w Jordanowem 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Dacia, usuwanie filtra cząstek stałych Dacia w Jordanowem 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Dacia w Jordanowem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Dacia w Jordanowem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Dacia:

Wybierz punkt w Jordanowem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Dacia

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Dacia w Jordanowem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jordanów Strącze-Mąkacz 3 Maja POP-JOR1 49.649620/19.828180 Wyszukaj
Jordanów Strącze-Mąkacz Rynek JRN275 49.649860/19.828880 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer