Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Daewoo, Barczewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Daewoo w Barczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Barczewo cieszy się sławą z powodu warsztatu trudniącego się odnawianiem elementów filtrów i katalizatorów do aut osobowych z symbolem Daewoo. Często podłożem zapchanego FAP-a, ze stajni Daewoo, jest inny mankament, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Firmie Daewoo nie powiodłoby się uzyskanie wymaganych do spełnienia górnych limitów emisji spalin, bez wykorzystania katalizatorów samochodowych. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w niezwykle obciążonych warunkach , to jest w układzie wydechowym, przez co następuje utrata właściwości urządzenia. Barczewo należy do ośrodków, które mają kłopot związany, z dużą zawartością procentową smogu w atmosferze miasta, czemu słynny producent Daewoo stara się, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów DPF/FAP. Duża część pojazdów osobowych w Barczewie to auta z silnikiem D-4D posiadające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się czyszczenia. Częstą niedoskonałością, na jaką narażone są osobówki firmy Daewoo, przede wszystkim, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych DPF FAP. Wyszukanie specjalistycznego zakładu mechaniki samochodowej w Barczewie celującego w pojazdach osobowych Daewoo może dostarczyć problemów, oraz jest żmudne. Ze względu fakt, że Daewoo, niczym inne pojazdy koniecznie wymaga do właściwej pracy działających filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też polecamy, żeby w Barczewie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr FAP. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który poradzi sobie z Twoim Daewoo w Barczewie, dzięki wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Daewoo w Barczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Daewoo w Barczewie 320
Regeneracja filtra FAP Daewoo w Barczewie 320
Mycie katalizatora Daewoo w Barczewie 320
Płukanie katalizatora SCR Daewoo w Barczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Daewoo w Barczewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Daewoo w Barczewie 1490
Wycinanie katalizatora Daewoo, usuwanie katalizatora Daewoo w Barczewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Daewoo w Barczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Daewoo w Barczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Barczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Daewoo

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Daewoo w Barczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Barczewo Osiedle Słoneczne Wojska Polskiego BAC01G 53.834240/20.693020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer