Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Daewoo, Kostomłoty Drugie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Daewoo w Kostomłotach Drugich

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardem w samochodach Daewoo z silnikiem napędzanym ropą, pomimo że moduł ten dotykają usterki, w czym poradzić może regeneracja katalizatorów u mechanika pod Kostomłotami Drugimi. Zazwyczaj powodem zaczopowania filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanego koncernu Daewoo, zdarza się inny defekt, jedną z możliwości jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Filtry DPF FAP utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, polecamy firmę pod Kostomłotami Drugimi. Mnóstwo samochodów osobowych w Kostomłotach Drugich to auta z silnikiem JTD mające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Kostomłoty Drugie należy do miast, jakie biją na alarm związany, z dużym odsetkiem wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu, czemu znany producent Daewoo próbuje, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Zachowanie górnych pułapów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, poprawnych według normy EURO 4, koniecznie wymaga funkcjonującego DPF-a. Daewoo to samochody, jakie są znane w całym kraju, jednak walczą z problemami z katalizatorami SCR. Firmie Daewoo nie udałoby się wytworzenie oczekiwanych maksymalnych wartości emisji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Gdyż Daewoo, równorzędnie jak każda inna marka koniecznie wymaga do sprawnego funkcjonowania niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też zalecamy, żeby w Kostomłotach Drugich zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych lub regeneracja DPF dla samochodów Daewoo, odnaleźć można w panelu po prawej, lub w warsztacie w Kostomłotach Drugich.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Daewoo w Kostomłotach Drugich

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Daewoo w Kostomłotach Drugich 320
Regeneracja filtra FAP Daewoo w Kostomłotach Drugich 320
Mycie katalizatora Daewoo w Kostomłotach Drugich 320
Płukanie katalizatora SCR Daewoo w Kostomłotach Drugich 320
Naprawa filtra cząstek stałych Daewoo w Kostomłotach Drugich 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Daewoo w Kostomłotach Drugich 1490
Wycinanie filtra FAP Daewoo, usuwanie filtra FAP Daewoo w Kostomłotach Drugich 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Daewoo w Kostomłotach Drugich 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Daewoo w Kostomłotach Drugich

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kostomłotach Drugich z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Daewoo

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Daewoo w Kostomłotach Drugich wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kostomłoty Drugie Urzędnicza MGO02A 50.931030/20.567089 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer