Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Daewoo, Mirków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Daewoo w Mirkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Mirkowie pojawiła się opcja regenerowania filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Daewoo z racji funkcjonowania warsztatu z Mirkowa. Najczęściej podłożem uszkodzenia filtra cząstek stałych, spod znaku Daewoo, staje się inny defekt, za przykład może posłużyć: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Filtry cząstek stałych DPF FAP wykonują pracę w niewiarygodnie trudnych warunkach pracy, to jest w układzie wydechowym, co sprawia, że dochodzi do spadku parametrów urządzenia. Dobór adekwatnego zakładu mechaniki w Mirkowie przodującego w autach osobowych Daewoo może dostarczyć kłopotów, i jest czasochłonne. Pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Daewoo cieszą się doskonałymi metodami w zakresie ograniczania emisji gazów spalinowych. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem pod Mirkowem zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się regeneracją DPF do pojazdów Daewoo. Daewoo to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są słynne w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak zmagają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Duża część aut w Mirkowie to pojazdy z silnikiem JTDM posiadające wbudowany filtr FAP, który potrzebuje mycia. Namierz swój zakład mechaniki, który jest specjalistą od Daewoo w Mirkowie, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie. Usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych albo płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów producenta Daewoo, zlokalizować można w panelu po prawej, albo w laboratorium w Mirkowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Daewoo w Mirkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Daewoo w Mirkowie 320
Regeneracja filtra FAP Daewoo w Mirkowie 320
Mycie katalizatora Daewoo w Mirkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Daewoo w Mirkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Daewoo w Mirkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Daewoo w Mirkowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Daewoo, usuwanie katalizatora SCR Daewoo w Mirkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Daewoo w Mirkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Daewoo w Mirkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mirkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Daewoo

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Daewoo w Mirkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mirków Miłostów Jagiellońska MRK01D 51.168800/17.158300 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer