Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Daimler, Miejsce Piastowe

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Daimler w Miejscu Piastowym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Daimler z silnikiem samozapłonowym, jednak moduł ten zużywa się, ale może w tym pomóc regeneracja katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Miejscem Piastowym. Pojazdy osobowe i ciężarowe korporacji Daimler mogą się poszczycić pierwszorzędnymi aparaturami w zakresie redukcji poziomu produkcji gazów spalinowych. Daimler to pojazdy, jakie cieszą się renomą na całym świecie, mimo to borykają się z bolączkami z katalizatorami SCR. Katalizatory SCR operują w nieprzeciętnie ciężkich warunkach, to jest za kolektorem spalin, w wyniku czego następuje spadek parametrów podzespołu. Miejsce Piastowe jest jednym z ośrodków, które dotyka problem związany, z dużym procentem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia nad głowami mieszkańców Miejsca Piastowego, czemu producent Daimler próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Zwykle podłożem uszkodzenia katalizatora samochodowego, ze stajni Daimler, staje się inna wada, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Żeby unikać problemów podczas prowadzenia diesla Daimler, należy okazjonalnie przepłukać filtr FAP, jest to udostępnione w pracowni warsztatu pod Miejsca Piastowego. Katalizatory zmontowane są z ceramicznego wnętrza, a także osłony z metalu, przez co filtry DPF zapychają się sadzą i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy zatem warsztat z Miejsca Piastowego. Tabela cennika oczyszczania filtrów cząstek stałych pochodzących z Daimler dla Miejsca Piastowego można znaleźć pod zdjęciem, można zweryfikować w tamtej tabeli, ceny za wykonanie naprawy FAP. Ze względu fakt, że Daimler, równorzędnie jak inne pojazdy potrzebuje do sprawnego działania kompletnych katalizatorów dlatego też polecamy, żeby w Miejscu Piastowym zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Daimler w Miejscu Piastowym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Daimler w Miejscu Piastowym 320
Regeneracja filtra FAP Daimler w Miejscu Piastowym 320
Mycie katalizatora Daimler w Miejscu Piastowym 320
Płukanie katalizatora SCR Daimler w Miejscu Piastowym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Daimler w Miejscu Piastowym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Daimler w Miejscu Piastowym 1490
Wycinanie katalizatora Daimler, usuwanie katalizatora Daimler w Miejscu Piastowym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Daimler w Miejscu Piastowym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Daimler w Miejscu Piastowym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Miejscu Piastowym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Daimler

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Daimler w Miejscu Piastowym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miejsce Piastowe Cmentarna MEP01A 49.632500/21.785089 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer