Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Darłowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Darłowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Darłowo – miasto położone na terenach województwa zachodniopomorskiego, w powiecie sławieńskim. Leży w dolinie rzek Wieprzy i Grabowej, nad Morzem Bałtyckim na Pomorzu Zachodnim. Mieszka tu 14 308 mieszkańców. Miasto podzielone jest na dwie części, oddzielające rzeką, Wschodnie i Zachodnie. Nazwa miasta pochodzi od imienia Darł, pierwszy zapis mówi o miejscowości Dirlow. Przez miasto biegną droga krajowa nr 37 Darłowo – Karwice, krajowa numer 6 PłotyKoszalinLęborkRedaGdynia oraz drogi wojewódzkie nr 203 Koszalin – Darłowo – Postomino – Ustka, nr 205 Darłówko – Darłowo – Krupy – SławnoPolanówBobolice.

Największą popularnością na darłowskich drogach cieszą się auta z silnikiem diesla, jako że miasto zwane jest ekologicznym, obowiązkiem jest posiadanie filtrów cząstek stałych DPF/FAP. Główną funkcją filtra jest redukowanie emisji szkodliwych spalin wydzielanych przez układ wydechowy. DPF umieszczony jest pomiędzy reaktorem katalitycznym – utleniającym i SCR, jego metalowa, obudowa odporna jest na wysoką temperaturę i posiada ceramiczny wkład filtrujący. Podczas procesu wypalania w wysokiej temperaturze powstaje popiół, który często zapycha filtr. Korzystnym rozwiązaniem dla klientów jest skorzystanie z usług oferowanych przez specjalistyczne pracownie, cena oraz rodzaj usług dla Darłowa podane będą poniżej. Wypalanie filtra czy regeneracja filtra DPF to rozwiązania korzystniejsze dla naszego samochodu aniżeli popularna w ostatnich latach praktyka usuwania filtra, która obecnie jest prawnie zabroniona.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Darłowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Darłowie 320
Regeneracja filtra FAP w Darłowie 320
Mycie katalizatora w Darłowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Darłowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Darłowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Darłowie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Darłowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Darłowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Darłowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Darłowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Darłowa do regeneracji i czyszczenia

Z Darłowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Darłowo Witolda Lutosławskiego DAR01ML 54.417530/16.416180 Wyszukaj
Darłowo Morska DAR01A 54.422291/16.406389 Wyszukaj
Darłowo Plażowa DAR01N 54.435490/16.374571 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer