Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Datsun, Żelechów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Datsun w Żelechowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardem w pojazdach Datsun z silnikiem napędzanym dieslem, ale urządzenie to psuje się, z czym pomóc może czyszczenie filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Żelechowem. Mnóstwo pojazdów osobowych w Żelechowie to auta z silnikiem dCi posiadające filtr DPF FAP, który dopomina się oczyszczania. Filtry cząstek stałych stworzone są z ceramicznego wkładu, jak również osłony z metalu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się sadzą i potrzebują regeneracji, rekomendujemy warsztat w Żelechowie. Z reguły podłożem zdławionego katalizatora samochodowego, firmy Datsun, bywa inny problem, doskonałym przykładem jest: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Zwykłą usterką, dotykającą pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Datsun, zazwyczaj, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr i katalizator. Datsun to auta, które cieszą się uznaniem na całym świecie, jednakże biedzą się z kwestią z katalizatorami. Osobówki spod skrzydeł Datsun wyróżniają się świetnymi rozwiązaniami w zagadnieniu zredukowania zawartości emitowanych cząstek stałych. Filtry DPF FAP pracują w wyjątkowo ciężkich warunkach, a więc w układzie wydechowym, przez co następuje spadek osiągów części. Znajdź swojego mechanika samochodowego, który zajmuje się Datsun w Żelechowie, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony. Odzyskanie efektywności właściwości filtrów cząstek stałych DPF w Żelechowie dla aut Datsun jest ogólnodostępne, dlatego, że regeneracja hydrochemiczna zdołała przybyć do Żelechowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Datsun w Żelechowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Datsun w Żelechowie 320
Regeneracja filtra FAP Datsun w Żelechowie 320
Mycie katalizatora Datsun w Żelechowie 320
Płukanie katalizatora SCR Datsun w Żelechowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Datsun w Żelechowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Datsun w Żelechowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Datsun, usuwanie katalizatora SCR Datsun w Żelechowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Datsun w Żelechowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Datsun w Żelechowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żelechowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Datsun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Datsun w Żelechowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żelechów Grabarka Długa ZLH01A 51.810719/21.890860 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer