Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Dobre Miasto

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Dobrym Mieście

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Dobre Miasto – miasto położone na Warmii, w powiecie olsztyńskim, w województwie warmińsko-mazurskim. Mieszka tu 10 671 mieszkańców.

Pierwotnie miasto nazywane było przez niemieckich osadników Guttstadt, czyli Dobre Miasto. Powstało z pruskiej osady w 1325 roku.

W mieście krzyżują się drogi wojewódzkie nr 507 BraniewoPieniężnoOrneta – Dobre Miasto, nr 530 Ostróda – Łukta – Dobre Miasto, nr 593 Miłakowo – Dobre Miasto – Jeziorany – Lutry – Reszel oraz droga krajowa nr 51 Bezledy – BartoszyceLidzbark Warmiński – Dobre Miasto – OlsztynOlsztynek .

Mieszkańcy całego powiatu olsztyńskiego odwiedzają Dobre Miasto, aby skorzystać z usług autoryzowanej pracowni regeneracji filtra cząstek stałych i katalizatorów działającej na terenie całej Polski. We współpracy z firmą kurierską, firma odbiera i dostarcza do swoich klientów regenerowane filtry i katalizatory w ciągu 1 dnia, taka opcja pozwala klientowi na sporą oszczędność czasu i pieniędzy.

Oba te elementy znajdują się w układzie wydechowym naszych samochodów i dbają o lepszą jakość wydzielanych spalin. Dlatego tak ważne jest prawidłowe dbanie o filtr i katalizator, gdyż znacznie wpływają na jakość naszego środowiska. Usługi takie jak płukanie filtrów, naprawa, wypalanie filtra DPF czy regeneracja katalizatora, to jedne z częstszych usług wykonywanych w serwisie. Cennik usług dla Dobrego Miasta znajdzie się w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Dobrym Mieście

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Dobrym Mieście 320
Regeneracja filtra FAP w Dobrym Mieście 320
Mycie katalizatora w Dobrym Mieście 320
Płukanie katalizatora SCR w Dobrym Mieście 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Dobrym Mieście 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Dobrym Mieście 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Dobrym Mieście 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Dobrym Mieście 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Dobrym Mieście

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Dobrym Mieście i wygodnie wyślij filtr DPF z Dobrego Miasta do regeneracji i czyszczenia

Z Dobrego Miasta filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobre Miasto Przysiółek Dolny Zwycięstwa DMI02A 53.988091/20.392040 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer