Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Dodge, Chodzież

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Dodge w Chodzieży

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chodzież chlubi się obecnością pracowni warsztatu trudniącego się przywracaniem sprawności katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych spod znaku Dodge. DPF-y utworzone są ze skomplikowanego wkładu, jak również osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, polecamy usługi z Chodzieży. Filtry DPF operują w bardzo zanieczyszczonych warunkach, a mianowicie w wydechu, co sprawia, że dochodzi do utraty możliwości części. Dobranie profesjonalnego warsztatu samochodowego w Chodzieży wyspecjalizowanego w autach Dodge może dostarczyć problemów, a także jest czasochłonne. Niemało samochodów osobowych w Chodzieży to samochody z silnikiem CRDi posiadające zamontowany katalizator SCR, który dopomina się odnawiania. Chodzież jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot w związku, z ilością szkodliwych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynna firma Dodge usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Chodzieży zlokalizować można laboratoria warsztatowe, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do samochodów Dodge. Auta znanego koncernu Dodge szczycą się nieprzeciętnymi metodami w sferze redukowania zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF jak też regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów marki Dodge, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, jak też w laboratorium warsztatu w Chodzieży. Znajdź swojego mechanika samochodowego, który specjalizuje się w Dodge w Chodzieży, dzięki wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Dodge w Chodzieży

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Dodge w Chodzieży 320
Regeneracja filtra FAP Dodge w Chodzieży 320
Mycie katalizatora Dodge w Chodzieży 320
Płukanie katalizatora SCR Dodge w Chodzieży 320
Naprawa filtra cząstek stałych Dodge w Chodzieży 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Dodge w Chodzieży 1490
Wycinanie filtra DPF Dodge, usuwanie filtra DPF Dodge w Chodzieży 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Dodge w Chodzieży 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Dodge w Chodzieży

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Dodge:

Wybierz punkt w Chodzieży z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Dodge

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Dodge w Chodzieży wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chodzież Urbanowo Księdza Kanonika Jana Ksyckiego CHD01N 52.998852/16.918961 Wyszukaj
Chodzież Urbanowo Ignacego Jana Paderewskiego CHD01A 52.993809/16.911310 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer