Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Dodge, Nowa Wieś

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Dodge w Nowej Wsi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Nowa Wieś cieszy się sławą z powodu warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów katalizatorów do samochodów spod skrzydeł Dodge. Nowa Wieś jest jednym z miast, które mają problem powiązany, z dużym procentem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znana marka Dodge dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Filtry cząstek stałych DPF FAP wykonują pracę w nadzwyczaj brudnym środowisku pracy, to jest w wydechu, przez co następuje spadek osiągów urządzenia. Dodge to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są znane w całej Europie i nie tylko, mimo to walczą z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Słynnej marce Dodge nie udałoby się osiągnięcie oczekiwanych limitów poziomu produkcji spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów samochodowych. Sporo samochodów osobowych w Nowej Wsi to auta z silnikiem na ropę wyposażone w filtr DPF, który nie może obejść się bez mycia. Nieraz sprawcą uszkodzenia filtra FAP, znanego koncernu Dodge, jest inne niedociągnięcie, jedną z możliwości jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Pojazdy korporacji Dodge wyróżniają się bezkonkurencyjnymi narzędziami w kwestii spadku emisji gazów wydechowych. Dlatego że Dodge, podobnie jak inne samochody koniecznie wymaga do sprawnego funkcjonowania kompletnych katalizatorów samochodowych zalecamy w Nowej Wsi zwrócić uwagę jaki stan ma nasz DPF. Tabela z cennikiem mycia filtrów cząstek stałych FAP pochodzących z Dodge dla Nowej Wsi można znaleźć niżej, nie ma przeszkód, by porównać w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za usługi płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Dodge w Nowej Wsi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Dodge w Nowej Wsi 320
Regeneracja filtra FAP Dodge w Nowej Wsi 320
Mycie katalizatora Dodge w Nowej Wsi 320
Płukanie katalizatora SCR Dodge w Nowej Wsi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Dodge w Nowej Wsi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Dodge w Nowej Wsi 1490
Wycinanie katalizatora Dodge, usuwanie katalizatora Dodge w Nowej Wsi 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Dodge w Nowej Wsi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Dodge w Nowej Wsi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Dodge:

Wybierz punkt w Nowej Wsi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Dodge

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Dodge w Nowej Wsi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowa Wieś Bydgoska NWS01G 52.989941/18.066580 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer