Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Dongfeng, Drobin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Dongfeng w Drobinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Drobin cieszy się sławą z powodu warsztatowego laboratorium zajmującego się naprawianiem katalizatorów SCR do samochodów osobowych spod skrzydeł Dongfeng. Drobin jest jednym z centrów, które dotyka kłopot mający związek, z dużym procentem szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynna firma Dongfeng stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Znanej marce Dongfeng nie udało się zdobycie potrzebnych osiągów poziomu emisji zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów. Dongfeng to osobówki, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, lecz stykają się z problemami z katalizatorami. Katalizatory samochodowe działają w nadzwyczaj trudnym środowisku pracy, a dokładnie w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek parametrów urządzenia. Ażeby uniknąć problemów przy prowadzeniu auta Dongfeng, należy czasami przeczyścić katalizator SCR, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Drobina. Samochody marki Dongfeng cieszą się kapitalnymi mechanizmami pracy w zagadnieniu ograniczenia zawartości emitowanych spalin. Filtry cząstek stałych zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, polecamy zatem usługi z Drobina. Przywrócenie efektywności składowych katalizatorów w Drobinie dla aut marki Dongfeng jest prawdopodobne, gdyż regeneracja wodno-chemiczna przybyła do Drobina. Wykaz cen naprawy filtrów cząstek stałych dedykowanych do Dongfeng dla Drobina ulokowaliśmy w dolnej części strony, trzeba porównać tam, ile zapłacić będzie trzeba za usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Dongfeng w Drobinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Dongfeng w Drobinie 320
Regeneracja filtra FAP Dongfeng w Drobinie 320
Mycie katalizatora Dongfeng w Drobinie 320
Płukanie katalizatora SCR Dongfeng w Drobinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Dongfeng w Drobinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Dongfeng w Drobinie 1490
Wycinanie katalizatora Dongfeng, usuwanie katalizatora Dongfeng w Drobinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Dongfeng w Drobinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Dongfeng w Drobinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Drobinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Dongfeng

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Dongfeng w Drobinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Drobin Drobin Pierwszy Płońska DBN01A 52.734951/19.999310 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer