Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Dongfeng, Lipno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Dongfeng w Lipnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Lipnie pojawiła się możliwość płukania katalizatorów samochodowych do aut Dongfeng z racji bytności warsztatu mechaniki samochodowej z Lipna. Znalezienie profesjonalnego mechanika w Lipnie wyspecjalizowanego w samochodach Dongfeng może być nieproste, jak również jest żmudne. Typową usterką, jaka dotyka samochody osobowe i ciężarowe marki Dongfeng, zwykle, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą katalizator SCR. Katalizatory samochodowe zmontowane są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, polecamy usługi z Lipna. Diesle z symbolem Dongfeng odznaczają się pierwszorzędnymi patentami w zagadnieniu zmniejszania ilości produkowanych gazów spalinowych. Lipno należy do miast, które biją na alarm w związku, z dużą ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu koncern Dongfeng próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Katalizatory samochodowe funkcjonują w niezwykle zanieczyszczonym środowisku, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata parametrów części. Niemało samochodów osobowych w Lipnie to auta z silnikiem TDI posiadające wbudowany filtr DPF FAP, który dopomina się regeneracji. Namierz swój warsztat, który poradzi sobie z Twoim Dongfeng w Lipnie, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Tabela z cenami oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP/DPF z samochodów Dongfeng dla Lipna ulokowano pod zdjęciem, istnieje możliwość by znaleźć na tej liście, jaka jest cena za wykonanie usługi płukania katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Dongfeng w Lipnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Dongfeng w Lipnie 320
Regeneracja filtra FAP Dongfeng w Lipnie 320
Mycie katalizatora Dongfeng w Lipnie 320
Płukanie katalizatora SCR Dongfeng w Lipnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Dongfeng w Lipnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Dongfeng w Lipnie 1490
Wycinanie filtra DPF Dongfeng, usuwanie filtra DPF Dongfeng w Lipnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Dongfeng w Lipnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Dongfeng w Lipnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lipnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Dongfeng

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Dongfeng w Lipnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lipno Szarzewo Skępska LIP02ML 52.849499/19.198420 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer