Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Dongfeng, Lubowidz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Dongfeng w Lubowidzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Lubowidz znane jest z warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z oczyszczaniem filtrów DPF do aut osobowych i ciężarowych wytwórcy Dongfeng. Katalizatory SCR chodzą w niewiarygodnie ciężkich warunkach pracy, czyli w układzie wydechowym, co jest powodem, że dochodzi do utraty osiągów części. Samochody korporacji Dongfeng mogą się pochwalić znakomitymi narzędziami w kwestii obniżenia ilości emitowanych gazów spalinowych. Filtry DPF FAP zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowej osłony, z tego też powodu filtry cząstek stałych wypełniają się sadzą i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem pracownię w Lubowidzu. Najczęściej w przypadku sprawcą zaczopowania filtra cząstek stałych DPF, spod znaku Dongfeng, jest inny problem, za przykład może posłużyć: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Aby unikać komplikacji przy prowadzeniu auta Dongfeng, przydaje się czasami przeczyścić filtr DPF FAP, jest to udostępnione w laboratorium warsztatu pod Lubowidza. Stajni Dongfeng nie byłoby możliwe osiągnięcie wymaganych górnych limitów ilości emitowanych cząstek stałych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP. Lubowidz jest jednym z centrów, które dotyka kłopot związany, z zawartością zanieczyszczeń w powietrzu Lubowidza, czemu znany producent Dongfeng próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Zregenerowanie wydajności części wchodzących w skład filtrów DPF/FAP w Lubowidzu dla aut marki Dongfeng jest prawdopodobne, albowiem regeneracja hydrotermiczna przybyła do Lubowidza. Wybierz swój zakład, który jest specjalistą od Dongfeng w Lubowidzu, dzięki wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Dongfeng w Lubowidzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Dongfeng w Lubowidzu 320
Regeneracja filtra FAP Dongfeng w Lubowidzu 320
Mycie katalizatora Dongfeng w Lubowidzu 320
Płukanie katalizatora SCR Dongfeng w Lubowidzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Dongfeng w Lubowidzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Dongfeng w Lubowidzu 1490
Wycinanie filtra FAP Dongfeng, usuwanie filtra FAP Dongfeng w Lubowidzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Dongfeng w Lubowidzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Dongfeng w Lubowidzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lubowidzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Dongfeng

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Dongfeng w Lubowidzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubowidz Młyńska LBD01G 53.122929/19.837940 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer