Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Dongfeng, Reguły

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Dongfeng w Regułach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Reguły słynie z laboratorium trudniącego się naprawianiem filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych marki Dongfeng. Dongfeng to samochody, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, jednak stykają się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Często podłożem zaczopowania reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanego koncernu Dongfeng, staje się inna wada, czego przykładem może być: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Dongfeng charakteryzują się doskonałymi możliwościami w sferze obniżenia poziomu produkcji spalin. Ażeby uchronić się od utrudnień w eksploatacji auta Dongfeng, przydaje się okresowo czyścić filtr cząstek stałych, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Reguł. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Regułach odnaleźć można laboratoria, trudniące się naprawą DPF do aut Dongfeng. Znanej korporacji Dongfeng nie byłoby możliwe osiągnięcie potrzebnych do spełnienia wyników zawartości emitowanych cząstek stałych, bez instalacji filtrów FAP. Uzyskanie maksymalnych pułapów produkcji gazów wydechowych, identycznych z normą emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje niezawodnego DPF-a. Ponieważ Dongfeng, równorzędnie jak inne pojazdy koniecznie wymaga do nienagannego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów DPF/FAP dlatego też zalecamy w Regułach wziąć pod lupę katalizator samochodowy. Odnajdź swój zakład, który jest specjalistą od Dongfeng w Regułach, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Dongfeng w Regułach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Dongfeng w Regułach 320
Regeneracja filtra FAP Dongfeng w Regułach 320
Mycie katalizatora Dongfeng w Regułach 320
Płukanie katalizatora SCR Dongfeng w Regułach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Dongfeng w Regułach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Dongfeng w Regułach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Dongfeng, usuwanie katalizatora SCR Dongfeng w Regułach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Dongfeng w Regułach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Dongfeng w Regułach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Regułach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Dongfeng

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Dongfeng w Regułach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Reguły Powstańców Warszawy WAW110AP 52.162601/20.856010 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer