Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - DS, Suchań

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów DS w Suchaniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Suchaniu wystąpiła możliwość czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych DS z przyczyny pracy warsztatu z Suchania. Filtry FAP utworzone są z ceramicznego wnętrza, i metalowego korpusu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, zalecamy firmę pod Suchaniem. Katalizatory wykonują pracę w bardzo ciężkich warunkach, a konkretnie w wydechu, w wyniku czego dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Aby unikać kłopotów przy prowadzeniu samochodu DS, należy niekiedy przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest świadczona w warsztacie pod Suchania. Klasyczną niedoskonałością, z jaką biedzą się pojazdy wytwórcy DS, zwykle, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony filtr i katalizator. DS to diesle, które cieszą się sławą w całym kraju, jednak biedzą się z utrudnieniami z filtrami FAP. Sporo samochodów w Suchaniu to auta z silnikiem CTDi posiadające zamontowany katalizator samochodowy, który musi się oddawać do czyszczenia. Prócz niespodzianek dla wizytujących pod Suchaniem zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się naprawą katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych DS. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów i płukanie katalizatorów dla pojazdów DS, odszukać można na naszej stronie internetowej, i w warsztacie samochodowym w Suchaniu. Dlatego że DS, równorzędnie jak inne samochody domaga się do nienagannego funkcjonowania działających filtrów cząstek stałych DPF polecamy, żeby w Suchaniu przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów DS w Suchaniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF DS w Suchaniu 320
Regeneracja filtra FAP DS w Suchaniu 320
Mycie katalizatora DS w Suchaniu 320
Płukanie katalizatora SCR DS w Suchaniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych DS w Suchaniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych DS w Suchaniu 1490
Wycinanie katalizatora DS, usuwanie katalizatora DS w Suchaniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP DS w Suchaniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora DS w Suchaniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Suchaniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu DS

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator DS w Suchaniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Suchań Pomorska SUH01D 53.276829/15.338010 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer