Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - DZT Tymińscy, Stare Pole

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów DZT Tymińscy w Starym Polu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach osobowych DZT Tymińscy z silnikiem na olej napędowy, jednak moduł ten psuje się, z czym pomóc może czyszczenie FAP w pracowni pod Starym Polem. Stare Pole należy do centrów, które biją na alarm w związku, z dużym odsetkiem tlenków azotu NOx w miejskim powietrzu Starego Pola, czemu marka DZT Tymińscy stara się, przeciwdziałać, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP. DZT Tymińscy to auta, które są znane na terenie całego świata, mimo to walczą z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Standardowo podłożem zapchanego filtra cząstek stałych FAP, spod skrzydeł DZT Tymińscy, trafia się inna wada, jeden z nich to: niewłaściwy stan turbosprężarki. Wiele samochodów w Starym Polu to samochody z silnikiem MultiJet wyposażone w filtr DPF FAP, który wymaga regeneracji. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Starym Polu odnaleźć można laboratoria, parające się regeneracją DPF do pojazdów DZT Tymińscy. Zachowanie wartości ilości emitowanych gazów wydechowych, identycznych z normą EURO 4, domaga się funkcjonującego filtra FAP. Ażeby ustrzec się od trudności w użytkowaniu samochodu DZT Tymińscy, potrzeba czasami przepalać filtr DPF FAP, jest to dostępne w pracowni pod Starego Pola. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który specjalizuje się w DZT Tymińscy w Starym Polu, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Odtworzenie wydajności elementów filtrów cząstek stałych FAP w Starym Polu dla samochodów DZT Tymińscy jest możliwe, albowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem trafiła do Starego Pola.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów DZT Tymińscy w Starym Polu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF DZT Tymińscy w Starym Polu 320
Regeneracja filtra FAP DZT Tymińscy w Starym Polu 320
Mycie katalizatora DZT Tymińscy w Starym Polu 320
Płukanie katalizatora SCR DZT Tymińscy w Starym Polu 320
Naprawa filtra cząstek stałych DZT Tymińscy w Starym Polu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych DZT Tymińscy w Starym Polu 1490
Wycinanie filtra FAP DZT Tymińscy, usuwanie filtra FAP DZT Tymińscy w Starym Polu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych DZT Tymińscy w Starym Polu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora DZT Tymińscy w Starym Polu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Starym Polu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu DZT Tymińscy

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator DZT Tymińscy w Starym Polu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stare Pole Marynarki Wojennej STP01A 54.054668/19.199390 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer