Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Emulator DPF dla Mercedes Trucks

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Mercedes Trucks

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wraz z wdrożeniem normy emisji spalin, pomniejszającej dozwoloną wartość emitowanych zanieczyszczeń zbudowanych na cząstkach stałych przez samochody osobowe, auta firmy Mercedes Trucks zostały zobowiązane, by zastosować w konstrukcji filtr DPF/FAP. Stale przedstawiane podłoża rodzenia się nieprawidłowości z systemem minimalizacji emisji spalin to: nieodpowiednia praca układu olejowania, a także awarie pomp. W praktycznie każdym pojeździe powstałym po wdrożeniu norm emisji spalin, zamieszczono filtry cząstek stałych DPF/FAP, a że części te tracą właściwości, zostały utworzone specjalne pracownie parające się czyszczeniem filtrów DPF. Zrekonstruowanie sprawności układu redukcji emisji spalin w samochodach znanego koncernu Mercedes Trucks, to opcja, jaką dają kwalifikowane pracownie mycia katalizatorów i filtrów, z której opłaca się skorzystać. Pojazdy użytkowe z logo Mercedes Trucks, to w sporej części niezwykle udane twory, jednakowoż zmartwienia z katalizatorami SCR to dziedzina niemal każdego z pojazdów z jednostką diesla, nie jedynie sygnowanych marką Mercedes Trucks. Filtry cząstek stałych FAP w autach firmy Mercedes Trucks w czasie eksploatacji zużywają się, przez co nie mogą dalej funkcjonować bez regeneracji, co z kolei świadczą nowoczesne pracownie oczyszczania filtrów FAP.

W jakiej pracowni jest dostępna usługa typu Emulator DPF dla pojazdów marki Mercedes Trucks napędzanych silnikiem Diesla wysokoprężną jednostką napędową?

Filtry cząstek stałych i katalizatory można naprawić w pracowniach regeneracji z województwa filtrów FAP Do zakładu filtr FAP można doręczyć bezpośrednio lub zarezerwować usługę firmy kurierskiej, która zawiera transport filtrów do pracowni i z powrotem do domu klienta.

Jak odbywa się realizacja usługi takiej jak Emulator DPF przeznaczonej dla filtrów z aut produkcji Mercedes Trucks w autoryzowanym warsztacie czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W specjalistycznym warsztacie regeneracji filtrów cząstek stałych pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na wstępie przyjmujemy od interesantów filtry cząstek stałych dostarczone do warsztatu bez pośredników lub dzięki zamówieniu usługi pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry cząstek stałych i katalizatory są przyjmowane do pracowni regeneracji, gdzie wziernikowo weryfikowany jest monolit.
 • Jeżeli stan filtra DPF kwalifikuje go do regeneracji na profesjonalnych maszynach, filtr cząstek stałych trafia do urządzenia przeznaczonego do oczyszczania.
 • Po odnowieniu prawidłowego działania filtrów cząstek stałych i katalizatorów DPF-y i FAP-y są jeszcze raz weryfikowane, osuszane a także razem z dokumentacją odsyłane do klienta.

Ile trzeba zapłacić za realizację usługi typu Emulator DPF dla samochodów z logo Mercedes Trucks wyposażonych w filtry cząstek stałych?

Cena naprawy filtrów cząstek stałych okazuje się naprawdę opłacalna i sięga niewielki procent wartości nowego filtra.

Jak doręczyć filtry cząstek stałych i katalizatory samochodów marki Mercedes Trucks, by w naszej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa taka jak Emulator DPF?

Umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z dwóch opcji: filtry i katalizatory SCR można samodzielnie dostarczyć do pracowni bądź zarezerwować kuriera, który zajmie się wysyłką filtrów cząstek stałych i katalizatorów w obie strony.

Które elementy układu redukcji emisji spalin da się pojazdów z koncernu Mercedes Trucks da się poddawać usłudze Emulator DPF?

Zasadniczo wszystkie filtry FAP można poddawać dopalaniu w tym:
 • filtry cząstek stałych do aut osobowych,
 • filtry i katalizatory SCR do aut użytkowych,
 • filtry cząstek stałych do ciężarówek.

  Czym charakteryzują się oznaki niesprawności filtrów cząstek stałych, które często ujawniają się w samochodach produkcji Mercedes Trucks i wskazują na to, że filtr FAP powinien zostać przeznaczony do przeprowadzenia usługi, jaką jest Emulator DPF?

  Najczęściej występujące sygnały usterki systemu redukcji emisji spalin w pojazdach produkcji Mercedes Trucks to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • zmniejszone osiągi,
  • wzrost emisji sadzy,
  • falowanie obrotów silnika,
  • wzrost zużycia paliwa.

  Co świadczy o tym, że opłaca się postawić na autoryzowany warsztat, by wykonać usługę Emulator DPF w autach z koncernu Mercedes Trucks?

  Polecamy wykorzystać naszą ofertę w zakresie regeneracji filtrów FAP w autach produkcji Mercedes Trucks, dlatego że: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mercedes Trucks

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Paweł
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Emulator DPF to urządzenie, które można podłączyć do układu wydechowego pojazdów marki Mercedes-Benz w celu oszukania systemu diagnostycznego samochodu i ukrycia braku filtra DPF. Emulatory te są często stosowane w przypadku, gdy filtr DPF został usunięty lub zastąpiony nieoryginalnym zamiennikiem. Należy jednak pamiętać, że stosowanie emulatorów DPF jest niezgodne z prawem i może skutkować poważnymi konsekwencjami, takimi jak naliczenie grzywien, utrata gwarancji na samochód oraz negatywny wpływ na emisję spalin i wydajność silnika. Zaleca się unikanie stosowania emulatorów DPF i skorzystanie z oryginalnych, zgodnych z normami filtrów DPF.
  Wiktor
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Możliwość regeneracji dpf dla mercedes trucks jest super opcją.