Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Emulator FAP dla Nissan

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Nissan

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Emulator FAP dla samochodów firmy Nissan, wymienia się jako korzystny sposób pomocy świadczony przez nowoczesne warsztaty, zarejestrowane na naszej stronie internetowej, trudniące się oczyszczaniem katalizatorów i filtrów. Emulator FAP da się odnaleźć w zachęcającej cenie, zwłaszcza dla aut sygnowanych marką Nissan, aczkolwiek należy spieszyć do profesjonalnych pracowni remontu układów redukcji emisji spalin. Filtry DPF - to za ich pomocą jest możliwe, aby dziś redukować produkowanie tlenków azotu i cząstek stałych, głównie w samochodach korporacji Nissan, jak również troszczyć się o ekosystem. Emulator FAP w autach firmy Nissan, to idealny sposób na zyskanie produkcji zadymienia na odpowiednim poziomie, oraz osiągnięcie zasad europejskiej normy emisji spalin. Obecnie filtry są wbudowane w niemal każdym z diesli z silnikiem turbodoładowanym, gdyż po wycięciu filtrów cząstek stałych pojazdy nie odebrałyby zgody do poruszania się po drogach Polski. Rola systemu redukcji wydzielania spalin w dieslach z symbolem Nissan jest nie do przecenienia dla czystości atmosfery, albowiem filtry FAP zatrzymują cząstki stałe, a katalizatory trójfunkcyjne przechwytują rakotwórcze tlenki azotu.

Gdzie jest dostępna usługa typu Emulator FAP dla samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Nissan napędzanych silnikiem Diesla wysokoprężną jednostką napędową?

Filtry i katalizatory SCR można naprawić w autoryzowanych pracowniach naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do pracowni filtr FAP można dostarczyć samodzielnie lub zamówić usługę kuriera, która zawiera transport filtrów do serwisu i z powrotem na adres klienta.

W jaki sposób przebiega realizacja usługi takiej jak Emulator FAP przeznaczonej dla filtrów DPF z samochodów produkcji Nissan w naszym warsztacie oczyszczania filtrów FAP?

W profesjonalnym serwisie oczyszczania filtrów pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku przyjmujemy od zleceniodawców filtry cząstek stałych dostarczone do warsztatu osobiście lub dzięki pomocy współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry cząstek stałych i katalizatory są przyjmowane do pracowni, gdzie wziernikowo badany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • W sytuacji, gdy kondycja filtra lub katalizatora kwalifikuje go do czyszczenia na specjalnych maszynach, filtr cząstek stałych trafia do przyrządu służącego do oczyszczania.
 • Po odzyskaniu sprawności filtrów części są powtórnie poddawane weryfikacji, osuszane jak również wraz z raportami przekazywane do klienta.

Ile trzeba zapłacić za realizację usługi typu Emulator FAP dla pojazdów wyprodukowanych przez koncern Nissan zaopatrzonych w filtr DPF?

Cena remontu filtrów DPF i FAP okazuje się naprawdę niska i sięga niewielki procent ceny filtra ze sklepu.

Jak najszybciej dostarczyć filtry cząstek stałych samochodów produkcji Nissan, aby w autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Emulator FAP?

Umożliwiamy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtr cząstek stałych można samodzielnie dostarczyć do serwisu bądź umówić kuriera, który zajmie się wysyłką filtrów cząstek stałych i katalizatorów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiej kategorii filtry FAP da się pojazdów z logo Nissan można poddawać usłudze Emulator FAP?

Zasadniczo wszystkie filtry DPF i FAP mogą być poddane naprawie w tym:
 • filtry FAP do aut osobowych,
 • filtry DPF do samochodów użytkowych,
 • filtry cząstek stałych do aut ciężarowych.

  Jakiego rodzaju oznaki awarii układu redukcji emisji spalin, które najczęściej ujawniają się w pojazdach marki Nissan i informują o tym, że filtr DPF powinien zostać przeznaczony do zrealizowania usługi, którą jest Emulator FAP?

  Często występujące symptomy awarii filtrów DPF i FAP w samochodach marki Nissan to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • czarny dym z wydechu,
  • nierówna praca silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Dlaczego opłaca się postawić na specjalistyczny zakład, by przeprowadzić usługę Emulator FAP w samochodach z logo Nissan?

  Opłaca się wybrać naszą ofertę dotyczące przywracania funkcjonalności filtrów FAP w autach z koncernu Nissan, gdyż: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Nissan

  Cena i koszt (netto)
  Płukanie katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Rafał
  5
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Emulator filtra cząstek stałych to urządzenie, które połączone jest z systemem wydechowym samochodu i służy do symulowania pracy filtra FAP. Emulatory FAP są często stosowane w samochodach, w których filtr został usunięty lub zepsuł się, ale pojazd nadal musi spełniać normy emisji spalin. Emulatory FAP są dostępne na rynku w wersji przeznaczonej do konkretnych modeli samochodów Nissan. Instalacja emulatora FAP jest zwykle skomplikowana i wymaga specjalistycznej wiedzy i narzędzi. Zaleca się, aby instalację wykonywał specjalista lub warsztat specjalizujący się w samochodach Nissan. Użycie emulatora FAP bez odpowiedniego montażu i podłączenia do systemu wydechowego może prowadzić do nieprawidłowego działania pojazdu, awarii układu wydechowego, a także niespełnienia norm emisji spalin co może skutkować karami finansowymi i utratą gwarancji na pojazd.
  Patryk
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  W nissanie zdecydowałem się na czyszczenie filtra dpf i jestem zaskoczony pozytywnie efektami. Auto teraz dobrze odpala i nie ma śladów dymienia.
  Kacper
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Ja mam u siebie w Nissanie filtr fap, ale na pewno nie oddałbym go do usunięcia, jedynie naprawa, albo wymiana na nowy wchodzi w grę.
  fif234
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Wstawienie takiego Emulatora do auta, zwłaszcza Nissana to nie tanie sprawy. Ja to jednak wybieram opcję regeneracji - tańsza i pewniejsza opcja.

  Dodaj komentarz

  Oceń wpis:
  Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki