Emulator FAP - | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w mieście | Emulator FAP

Oceń:
/ Aktualna ocena:

Fantastycznym narzędziem na zrewaloryzowanie wydajności Filtra cząstek stałych FAP jest regeneracja filtrów FAP. Katalizatory ulegają wyeksploatowaniu, czego przyczyną jest funkcjonalność, którą pełnią, z tego powodu okresami sensowne jest odnawianie elementów poprzez regenerację. Zadanie katalizatora w wydechu samochodowym jest najistotniejsze w utrzymaniu emisji zanieczyszczeń w odpowiednim nasyceniu. Początków niszczenia filtrów DPF/FAP jest całkiem dużo, czego przykładem może być: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Zrewaloryzowanie kompletnej wydolności możliwe do osiągnięcia jest tylko w przypadku skorzystania z cechującej się wysoką skutecznością metodyki hydrochemicznej regeneracji, wypalanie katalizatorów, nie opłaca się.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Regeneracja katalizatora w 398
Mycie filtra DPF w 398
Czyszczenie filtra cząstek stałych w 398
Płukanie katalizatora SCR w 398
Naprawa filtra FAP w 398
Mycie, płukanie filtra cząstek stałych w samochodach ciężarowych w 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Lokalizacja

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer