Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, Ciechanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Ciechanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardem w samochodach Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” z silnikiem na olej napędowy, lecz komponent ten dotykają usterki, ale może w tym pomóc czyszczenie FAP u mechanika pod Ciechanowem. Odnalezienie odpowiedniego mechanika w Ciechanowie specjalizującego się w autach Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” może dostarczyć kłopotów, oraz jest mozolne. Ażeby unikać przykrości w użytkowaniu pojazdu Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, przydaje się czasami przedmuchać katalizator, jest to możliwe w warsztacie pod Ciechanowa. Ciechanów należy do centrów, które napotykają kłopot mający związek, z dużą ilością smogu w powietrzu, czemu znana marka Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” próbuje, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Katalizatory samochodowe operują w bardzo obciążonych warunkach , a dokładnie w układzie wydechowym, w wyniku czego następuje spadek możliwości urządzenia. Wiele samochodów w Ciechanowie to pojazdy z silnikiem CiTD mające zainstalowany filtr DPF FAP, który nie może obejść się bez naprawy. Nierzadko powodem zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, firmy Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, staje się inna usterka, za przykład może posłużyć: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Auta osobowe i ciężarowe firmy Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” znamionują się bezkonkurencyjnymi metodami w kwestii redukcji produkcji zanieczyszczeń. Z racji tego, że Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, równorzędnie jak każda inna marka koniecznie wymaga do właściwego działania nienaruszonych katalizatorów samochodowych zalecamy, żeby w Ciechanowie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych DPF FAP. Zregenerowanie sprawności części katalizatorów w Ciechanowie dla pojazdów producenta Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” jest możliwe do osiągnięcia, bowiem nowa metoda regeneracji zdołała dotrzeć do Ciechanowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Ciechanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Ciechanowie 320
Regeneracja filtra FAP Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Ciechanowie 320
Mycie katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Ciechanowie 320
Płukanie katalizatora SCR Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Ciechanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Ciechanowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Ciechanowie 1490
Wycinanie katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, usuwanie katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Ciechanowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Ciechanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Ciechanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ciechanowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Ciechanowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ciechanów Osiedle XL-lecia Armii Krajowej CIE02ML 52.876308/20.628571 Wyszukaj
Ciechanów Osiedle XL-lecia Armii Krajowej CIE03A 52.876629/20.627029 Wyszukaj
Ciechanów Śródmieście Gostkowska CIE02N 52.889530/20.613750 Wyszukaj
Ciechanów Kolonia Niechodzka Niechodzka CIE01A 52.867741/20.606520 Wyszukaj
Ciechanów Śmiecin-Kolonie Henryka Sienkiewicza CIE01N 52.876610/20.606951 Wyszukaj
Ciechanów Śmiecin-Kolonie Henryka Sienkiewicza CIE02A 52.883339/20.591570 Wyszukaj
Ciechanów Śmiecin-Kolonie Henryka Sienkiewicza CIE03N 52.889050/20.584990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer