Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, Goniądz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Goniądzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Goniądz słynne jest z powodu pracowni warsztatu trudniącego się odnawianiem elementów katalizatorów do pojazdów znanej firmy Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”. Pojazdy marki Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” charakteryzują się wybitnymi układami w zakresie zredukowania ilości emitowanych gazów spalinowych. DPF-y składają się ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym usługi z Goniądza. Prócz rozrywek dla wizytujących w Goniądzu zlokalizować można warsztaty samochodowe, zajmujące się płukaniem DPF FAP do aut Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”. Filtry FAP wykonują pracę w nieprzeciętnie trudnych warunkach pracy, a więc za kolektorem spalin, co wywołuje, że następuje utrata osiągów urządzenia. Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” to auta, jakie cieszą się uznaniem w całym kraju, ale zmagają się z problemami z filtrami FAP. Słynnemu producentowi Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” nie powiodło się generowanie koniecznych wartości zawartości produkowanych gazów wydechowych, bez wykorzystania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Wiele samochodów osobowych w Goniądzu to pojazdy z silnikiem MultiJet posiadający zainstalowany FAP, który nie może obejść się bez naprawy. Przywrócenie wydajności składowych filtrów DPF/FAP w Goniądzu dla aut producenta Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” jest łatwe, bowiem regeneracja wodno-chemiczna przybyła do Goniądza. Serwis takich usług jak naprawa DPF i płukanie DPF FAP dla pojazdów producenta Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, wyszukać można w panelu po prawej, i u mechanika w Goniądzu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Goniądzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Goniądzu 320
Regeneracja filtra FAP Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Goniądzu 320
Mycie katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Goniądzu 320
Płukanie katalizatora SCR Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Goniądzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Goniądzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Goniądzu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, usuwanie filtra cząstek stałych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Goniądzu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Goniądzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Goniądzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Goniądzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Goniądzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Goniądz Szpitalna GON01N 53.488350/22.737049 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer