Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, Gorzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Gorzycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” z silnikiem diesla, ale komponent ten psuje się, z czym poradzić może sobie regeneracja filtrów DPF w warsztacie pod Gorzycami. Katalizatory SCR funkcjonują w niewiarygodnie zanieczyszczonych warunkach, a więc za kolektorem spalin, w wyniku czego następuje utrata możliwości urządzenia. Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak borykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Gorzyce należy do miast, które spotyka problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością cząstek stałych w przestrzeni powietrznej Gorzyc, czemu słynny koncern Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” dąży aby, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów FAP. Uzyskanie wartości produkcji cząstek stałych, dozwolonych przez EURO, potrzebuje sprawnie pracującego filtra cząstek stałych. Ażeby uchronić się przed dużą ilością kłopotów w eksploatacji diesla Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, należy co pewien czas przedmuchać FAP, usługa jest dostępna w warsztacie mechaniki samochodowej pod Gorzyc. Prócz atrakcji dla wizytujących pod Gorzycami zlokalizować można warsztaty samochodowe, zajmujące się regeneracją DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”. FAP-y stworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także osłony z metalu, przez co filtry FAP wypełniają się sadzą i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem warsztat z Gorzyc. Gdyż Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, tak jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy działających filtrów DPF warto wspomnieć, by w Gorzycach przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr DPF. Lista cennika odnawiania filtrów DPF/FAP marki Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” dla Gorzyc można znaleźć w części strony poniżej, nie ma przeszkód, by sprawdzić w tamtej tabeli, ceny za wykonanie płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Gorzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Gorzycach 320
Regeneracja filtra FAP Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Gorzycach 320
Mycie katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Gorzycach 320
Płukanie katalizatora SCR Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Gorzycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Gorzycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Gorzycach 1490
Wycinanie filtra FAP Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, usuwanie filtra FAP Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Gorzycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Gorzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Gorzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gorzycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Gorzycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gorzyce Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury GRZ01A 50.657848/21.841400 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer