Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, Starzyny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Starzynach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Starzynach pojawiła się możliwość mycia katalizatorów samochodowych do samochodów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” dzięki pracy warsztatu mechaniki samochodowej z Starzyn. Nieraz źródłem zaczopowania katalizatora samochodowego, firmy Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, staje się inna usterka, na przykład: uszkodzony układ zasilania silnika. DPF-y zbudowane są z ceramiki, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem usługi z Starzyn. Katalizatory SCR trudnią się pracą w nadzwyczaj trudnym środowisku, a dokładnie w wydechu, co jest powodem, że następuje utrata wyników urządzenia. Główną wadą, na jaką narażone są osobówki wytwórcy Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, przede wszystkim, kiedy w aucie pracuje silnik diesla, jest zapchany katalizator SCR. Dobranie wykwalifikowanego warsztatu mechaniki w Starzynach specjalizującego się w pojazdach osobowych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” może dostarczyć problemów, i jest pracochłonne. Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są uznane w całym kraju, ale borykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Starzyny jest jednym z centrów, jakie dotyka problem związany, z dużą zawartością procentową cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu marka Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” usiłuje, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów DPF. Usługi, między innymi naprawa filtrów cząstek stałych czy regeneracja DPF FAP dla aut marki Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, znaleźć można na naszej stronie internetowej, czy w laboratorium w Starzynach. Przywrócenie kondycji elementów filtrów DPF/FAP w Starzynach dla pojazdów producenta Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” jest łatwe, bo regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Starzyn.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Starzynach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Starzynach 320
Regeneracja filtra FAP Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Starzynach 320
Mycie katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Starzynach 320
Płukanie katalizatora SCR Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Starzynach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Starzynach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Starzynach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, usuwanie katalizatora SCR Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Starzynach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Starzynach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Starzynach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Starzynach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Starzynach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Starzyny Dojazd ROK01A 52.497459/16.755289 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer