Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, Trębaczew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Trębaczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Trębaczew słynie z laboratorium warsztatu zajmującego się odnawianiem elementów katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych znanej firmy Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”. Cały szereg aut w Trębaczewie to samochody z silnikiem TDCI posiadające filtr FAP, który dopomina się czyszczenia. Aby ustrzec się od przykrości z pracą diesla Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, należy czasami przeczyścić katalizator, usługa jest świadczona w laboratorium warsztatu pod Trębaczewa. Filtry FAP trudnią się pracą w niezwykle zanieczyszczonych warunkach pracy, czyli w wydechu, co sprawia, że następuje spadek właściwości urządzenia. Zazwyczaj bolączką, z jaką męczą się samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, zwykle, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr DPF FAP. Nagminnie przyczyną zatkanego katalizatora SCR, wytwórcy Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, zdarza się inna usterka, czego przykładem może być: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Filtry cząstek stałych stworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowej osłony, przez co katalizatory SCR wypełniają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, polecamy warsztat w Trębaczewie. Marce Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” niemożliwe byłoby zachowanie potrzebnych limitów ilości emitowanych cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP. Ponieważ Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, niczym inni producenci wymaga do nienagannej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też zalecamy w Trębaczewie wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych. Wyszukaj swojego mechanika samochodowego, który poradzi sobie z Twoim Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Trębaczewie, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Trębaczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Trębaczewie 320
Regeneracja filtra FAP Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Trębaczewie 320
Mycie katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Trębaczewie 320
Płukanie katalizatora SCR Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Trębaczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Trębaczewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Trębaczewie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, usuwanie filtra cząstek stałych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Trębaczewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Trębaczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Trębaczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Trębaczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Trębaczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Trębaczew Szkolna TCW01N 51.133942/18.919790 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer