Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, Zabrodzie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Zabrodziu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Czy w Zabrodziu można zregenerować filtr DPF do pojazdów marki Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”?

Filtry DPF i FAP do pojazdów produkowanych przez firmę Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Zabrodziu można naprawić w autoryzowanych pracowniach naprawy filtrów FAP jak również zadzwonić i uzgodnić podjęcie przesyłki naszym kurierem.

W jaki sposób odbywa się remont filtrów cząstek stałych i katalizatorów do pojazdów popularnej marki Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Zabrodziu?

 • Odbieramy filtry cząstek stałych i katalizatory naszym kurierem albo dostarczamy do serwisu regeneracji
 • Filtry DPF trafiają do pracowni regeneracji gdzie wziernikiem oceniany jest poziom uszkodzeń
 • Jeżeli stan filtra kwalifikuje go do czyszczenia na wysokiej klasy maszynach, filtr trafia do przyrządu do regeneracji wodnej
 • Po zrekonstruowaniu skuteczności pracy filtrów DPF części są ponownie sprawdzane suszone ciepłym powietrzem jak również razem z wydrukami odsyłamy do zleceniodawcy

Jaka jest cena czyszczenia filtrów cząstek stałych do aut z logo Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Zabrodziu?

Cena regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów nie zmienia się i opiewa na ułamek ceny nowego filtra.

Jak doręczyć filtr FAP do pojazdów sygnowanych logo Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” do pracowni regeneracji w Zabrodziu?

Najlepszym sposobem jest filtr FAP dostarczyć do firmy zajmującej się regeneracją w Zabrodziu usługą kurierską którego możemy Państwu zamówić niemniej jednak oczywiście namawiamy do osobistej wizyty w przedsiębiorstwie gdzie jest możliwość aby sprawdzić w jaki sposób przebiega czyszczenie filtrów.

Jakie filtry DPF i FAP do samochodów produkowanych przez firmę Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” da się regenerować w Zabrodziu?

W praktyce wszystkie filtry FAP można poddawać naprawie w tym:
  • filtry DPF i FAP do samochodów osobowych
  • filtry cząstek stałych do pojazdów użytkowych
  • filtry FAP do pojazdów ciężarowych

  Jakie są objawy usterki filtrów cząstek stałych do aut spod znaku Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” które da się regenerować w Zabrodziu?

  Typowe oznaki defektu filtrów DPF i FAP to:
   • spadek mocy,
   • czarny dym z wydechu,
   • wzrost poboru paliwa,
   • skoki obrotów silnika,
   • niemożność rozruchu silnika.

   Dlaczego opłaca się postawić na zakłady w Zabrodziu i nasz serwis czyszczenia filtrów DPF i FAP do aut marki Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”?

   Opłaca się wybrać naszą ofertę ponieważ:
    • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna,
    • Szczycimy się wysoką skutecznością,
    • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części,
    • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację,
    • Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju.

    DPF staje się standardem w pojazdach Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” z silnikiem napędzanym ropą, jednak moduł ten dotykają usterki, z czym pomóc może naprawa filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Zabrodziem. Zachowanie maksymalnych wyników poziomu produkcji zanieczyszczeń, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga niezawodnego filtra cząstek stałych DPF. Na ogół źródłem zapchanego filtra cząstek stałych DPF, firmy Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, trafia się inny defekt, dla przykładu: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Dobranie kompetentnego warsztatu samochodowego w Zabrodziu wyspecjalizowanego w autach Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” może być trudne, jak również jest żmudne. Wiele pojazdów w Zabrodziu to auta z silnikiem Di-D posiadający zainstalowany katalizator SCR, który potrzebuje oczyszczania. Zwykłą wadą, na jaką narażone są pojazdy osobowe i ciężarowe korporacji Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, głównie, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF FAP. DPF-y zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również osłony z metalu, przez co katalizatory zapychają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy warsztat w Zabrodziu. By uniknąć przykrości z pracą pojazdu Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, przydaje się czasami wyczyścić filtr DPF, jest to dostępne w warsztatowym laboratorium pod Zabrodzia. Lista cenowa odnawiania filtrów cząstek stałych FAP od Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” dla Zabrodzia zamieszczono pod zdjęciem, należy przeglądnąć w tym cenniku, koszt za wykonanie usługi regeneracji DPF FAP. Odnajdź mechanika, który jest specjalistą od Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Zabrodziu, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu.

    Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Zabrodziu

    Cena i koszt (netto)
    Czyszczenie filtra DPF Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Zabrodziu 320
    Regeneracja filtra FAP Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Zabrodziu 320
    Mycie katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Zabrodziu 320
    Płukanie katalizatora SCR Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Zabrodziu 320
    Naprawa filtra cząstek stałych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Zabrodziu 320
    Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Zabrodziu 1490
    Wycinanie filtra DPF Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, usuwanie filtra DPF Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Zabrodziu 0 *
    Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Zabrodziu 250
    * metoda prawnie zabroniona
    Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

    Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Zabrodziu

    Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

    Loader
    Zaznacz, aby kontynuować

    Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

    Komentarze

    Dodaj komentarz

    Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
    Call icon
    Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
    Call icon

    Zadzwoń do nas

    +48 725 803 803
    lub

    Zostaw nam swój numer

    Tel loader
    Wpisz poprawny numer