Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Ferrari, Międzyzdroje

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Ferrari w Międzyzdrojach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Międzyzdroje słynne jest z powodu laboratorium warsztatu samochodowego zajmującego się myciem katalizatorów SCR do aut osobowych i ciężarowych firmy Ferrari. Ferrari to diesle, jakie są znane w całej Europie i nie tylko, ale borykają się z bolączkami z filtrami DPF. Katalizatory SCR zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowej osłony, z tego też powodu FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, polecamy zatem współpracę z Międzyzdrojami. Sporo aut w Międzyzdrojach to samochody z silnikiem JTDM mające zamontowany DPF, który wymaga odnawiania. Marce Ferrari nie udało się uzyskanie koniecznych wartości zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania katalizatorów. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Międzyzdrojach odnaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się naprawą katalizatorów do aut osobowych Ferrari. Żeby zabezpieczyć się od trudności z użytkowaniem pojazdu Ferrari, przydaje się co jakiś czas przepalać DPF, usługa jest świadczona u mechanika pod Międzyzdrojów. Zwykle powodem przytkanego filtra DPF, z logo Ferrari, trafia się inny mankament, dla przykładu: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Z racji tego, że Ferrari, tak jak inne pojazdy wymaga do sprawnego działania sprawnych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy, żeby w Międzyzdrojach wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych. Przywrócenie sprawności elementów filtrów DPF w Międzyzdrojach dla samochodów Ferrari jest możliwe, albowiem regeneracja wodna zdołała dotrzeć do Międzyzdrojów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Ferrari w Międzyzdrojach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Ferrari w Międzyzdrojach 320
Regeneracja filtra FAP Ferrari w Międzyzdrojach 320
Mycie katalizatora Ferrari w Międzyzdrojach 320
Płukanie katalizatora SCR Ferrari w Międzyzdrojach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Ferrari w Międzyzdrojach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Ferrari w Międzyzdrojach 1490
Wycinanie katalizatora Ferrari, usuwanie katalizatora Ferrari w Międzyzdrojach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Ferrari w Międzyzdrojach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Ferrari w Międzyzdrojach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Międzyzdrojach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Ferrari

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Ferrari w Międzyzdrojach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Międzyzdroje Niepodległości MIZ308 53.927792/14.448430 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer