Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Ferrari, Stegna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Ferrari w Stegnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Stegna znane jest z warsztatowego laboratorium trudniącego się czyszczeniem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych znanej firmy Ferrari. Zachowanie maksymalnych limitów ilości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych normą EURO 6, wymaga funkcjonującego katalizatora SCR. Marce Ferrari niemożliwe byłoby wytwarzanie koniecznych do spełnienia wyników zawartości emitowanych spalin, bez instalacji katalizatorów. Samochody firmy Ferrari cechują się nieprzeciętnymi sposobami w sferze zmniejszenia emisji gazów spalinowych. Aby unikać utrudnień z eksploatacją pojazdu Ferrari, wypada okresami przepalać katalizator SCR, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Stegny. Często słabością, dotykającą samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Ferrari, w większości wypadków, wyposażone w silnik diesla, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Katalizatory SCR chodzą w niewiarygodnie brudnych warunkach, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, przez co po czasie dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Ferrari to osobówki, które są słynne na terenie całej Polski, jednakże biedzą się z utrudnieniami z filtrami FAP. Przywrócenie kondycji części wchodzących w skład filtrów DPF w Stegnie dla aut producenta Ferrari jest osiągalne, albowiem technologia regeneracji wodnej zdołała przybyć do Stegny. Znajdź swojego mechanika, który naprawia samochody marki Ferrari w Stegnie, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Ferrari w Stegnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Ferrari w Stegnie 320
Regeneracja filtra FAP Ferrari w Stegnie 320
Mycie katalizatora Ferrari w Stegnie 320
Płukanie katalizatora SCR Ferrari w Stegnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Ferrari w Stegnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Ferrari w Stegnie 1490
Wycinanie filtra DPF Ferrari, usuwanie filtra DPF Ferrari w Stegnie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Ferrari w Stegnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Ferrari w Stegnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stegnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Ferrari

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Ferrari w Stegnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stegna Powstańców Warszawy STN01A 54.329971/19.115040 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer