Filtry Cząstek Stałych - Rzeszów | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Rzeszowie | Filtry Cząstek Stałych

Oceń:

Funkcja reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem w układzie wydechowym samochodu jest kluczowa w utrzymaniu uwalniania cząstek stałych w należytej zawartości. Podłoży szybkiego zużywania się filtrów cząstek stałych jest cały szereg, czego dobrym przykładem jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Odzyskanie największej wydajności możliwe jest tylko i wyłącznie w sytuacji użycia jedynej legalnej procedury regeneracji w specjalistycznej maszynie, regeneracja w myjkach, cechuje się brakiem skuteczności. Bezkonkurencyjną receptą na odzyskiwanie skuteczności filtra DPF/FAP jest regeneracja filtrów FAP. Filtry cząstek stałych tracą właściwości, głównie z racji pracy, której wykonywaniem się zajmują, zatem okresami za dobry pomysł uważa się mycie katalizatorów i filtrów.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer