Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Filtry Cząstek Stałych dla Subaru

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Subaru

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Problemy delikatnego systemu pomniejszania emisji cząstek stałych występują z dużą częstotliwością, bo FAP-y samochodów ze stajni Subaru pracują w wymagających warunkach i incydentalnie Filtry Cząstek Stałych to najlepsza opcja. Zespoły urządzeń pomniejszania emisji spalin w pojazdach z logo Subaru, użytkowane są, ponieważ wprowadzono restrykcyjne przepisy, stosowane do wykorzystywania samochodów osobowych na autostradach i drogach. Stale przytaczane podłoża rozpoczynania się usterek z zespołem urządzeń redukcji emisji spalin to: niepoprawne funkcjonowanie jednostki napędowej, jak również awarie osprzętu silnika. Katalizatory i filtry - to z ich pomocą da się na chwilę obecną minimalizować produkowanie gazów spalinowych, szczególnie dla diesli z symbolem Subaru, oraz otaczać opieką środowisko. Auta osobowe z logo Subaru, to w większej ilości niezwykle udane pojazdy, jednakowoż zmartwienia z katalizatorami to właściwość każdego z diesli z silnikiem diesla, nie jedynie ze stajni Subaru. Warsztaty ze wszystkich części kraju przekazują zgłoszenia o tematyce filtrów cząstek stałych z osobówek znanej firmy Subaru, jakie zaczopowują się, toteż koniecznie trzeba przytoczone wcześniej filtry cząstek stałych DPF oczyszczać.

W którym serwisie jest dostępna usługa taka jak Filtry Cząstek Stałych dla samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Subaru zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtry cząstek stałych i katalizatory można wyremontować w zakładzie zajmującym się regeneracją filtrów FAP Do pracowni filtr DPF można przywieźć bezpośrednio lub uzgodnić usługę firmy kurierskiej, która zawiera transport filtrów cząstek stałych i katalizatorów do warsztatu oraz z powrotem do zamawiającego.

W jaki sposób przebiega realizacja usługi takiej jak Filtry Cząstek Stałych kierowanej do filtrów DPF z samochodów z logo Subaru w profesjonalnym warsztacie regeneracji filtrów?

W naszym zakładzie regeneracji filtrów pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Najpierw odbieramy od zleceniodawców filtry cząstek stałych przywiezione do serwisu bez pośredników lub z pomocą naszego kuriera.
 • Filtry cząstek stałych i katalizatory są kierowane do przedsiębiorstwa, gdzie wziernikowo badany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • W sytuacji, gdy stan filtra FAP umożliwia przeprowadzenie regeneracji na dedykowanych maszynach, część trafia do przyrządu służącego do regeneracji wodnej.
 • Po odnowieniu funkcjonalności filtrów FAP części są ponownie poddawane weryfikacji, suszone oraz wraz z dokumentacją odsyłane do kontrahenta.

Jak wiele trzeba zapłacić za wykonanie usługi takiej jak Filtry Cząstek Stałych dla aut wyprodukowanych przez koncern Subaru wyposażonych w filtry i katalizatory SCR?

Opłata za usługę czyszczenia filtrów DPF jest naprawdę opłacalna i wynosi ułamek wartości filtra ze sklepu.

W jaki sposób dostarczyć filtr DPF samochodów z koncernu Subaru, aby na terenie naszej pracowni mogła zostać wykonana usługa typu Filtry Cząstek Stałych?

Udostępniamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtr FAP można osobiście doręczyć do pracowni albo zarezerwować jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów cząstek stałych w obie strony.

Jakiej kategorii elementy układu redukcji emisji spalin da się osobówek z logo Subaru da się poddawać usłudze Filtry Cząstek Stałych?

Praktycznie każdego rodzaju filtry DPF mogą być poddane oczyszczaniu w tym:
 • filtry cząstek stałych do osobówek,
 • filtry FAP do samochodów dostawczych,
 • filtry DPF do TIR-ów.

  Jakie można wymienić symptomy usterki filtrów DPF i FAP, jakie częstokroć występują w autach z logo Subaru oraz wskazują na to, że filtr FAP powinien zostać przeznaczony do przeprowadzenia usługi, którą jest Filtry Cząstek Stałych?

  Klasyczne sygnały usterki układu redukcji emisji spalin w autach z koncernu Subaru to:
  • unieruchomienie pojazdu,
  • zmniejszone osiągi,
  • dymienie,
  • skoki obrotów silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Z jakiego powodu należy postawić na autoryzowany zakład, aby zrealizować usługę Filtry Cząstek Stałych w autach z koncernu Subaru?

  Opłaca się wybrać nasze usługi koncentrujące się na regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach z koncernu Subaru, bo: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Subaru

  Cena i koszt (netto)
  Naprawa filtra FAP filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Damian
  5
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Filtry cząstek stałych (DPF) są montowane w samochodach Subaru w celu redukcji emisji trujących cząstek stałych z wydechu. Filtr DPF składa się z ceramicznego lub metalowego wkładu, który jest w stanie utrzymać cząstki stałe, które są emitowane przez silnik. Aby utrzymać filtr DPF w dobrym stanie, należy regularnie jeździć na długie trasy, aby umożliwić filtrowi rozgrzanie się i usunięcie zgromadzonych cząstek stałych. Jeśli filtr jest zbyt zanieczyszczony, może to prowadzić do spadku mocy silnika lub problemów z emisją spalin. Jeśli Twój samochód Subaru ma problemy z filtrem DPF, należy skontaktować się z autoryzowanym warsztatem, który może przeprowadzić diagnostykę i ewentualnie wymienić lub oczyścić filtr. Koszt regeneracji lub wymiany filtra DPF może się różnić w zależności od modelu samochodu i warsztatu.
  Darek
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie dpf w subaru to super rozwiązanie. Polecam bardzo.
  Karol
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Z tym moim Subaru to same problemy mam. Ostatnio robiłem turbosprężarkę, a teraz muszę jeszcze wyczyścić filtr dpf.
  Norbert
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Mam Subaru od paru lat i może dlatego, że jeżdżę w dłuższe trasy nie mam problemów z filtrem dpf, ale warto wiedzieć, gdzie w razie czego taki filtr wyczyścić.