Subpage photo

Filtry DPF - Bochnia | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Bochni | Filtry DPF

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Wybieraj autoryzowane serwisy z Bochni i zamów naprawę DPF w najbliższym zakładzie w Bochni. Jak podaje telewizja w Bochni wysokość stężenia smogu w składzie powietrza Bochni, minęła już jakiś czas temu bezpieczną wartość i koniecznie trzeba jak najszybciej reagować, stąd właśnie filtry cząstek stałych w autach z silnikiem diesla, jakie mają temu przeciwdziałać. Pierwotnie filtry cząstek stałych weszły do użycia w samochodach w wyniku zmian w normach dotyczących poziomu dopuszczalnych emisji spalin, natomiast teraz filtr FAP to niemal reguła w autach z silnikiem diesla. Usługa Filtry DPF w Bochni, jest to jedna z możliwości na odnowienie zdolności systemu redukowania produkcji spalin w autach z silnikiem diesla, co obecnie jest jednym z dostępnych, najdoskonalszych sposobów rekonstrukcji wydolności auta. Wyszukuj laboratoria ze specjalizacją w katalizatorach w Bochni, pod Bochnią, jak również w niewielkiej odległości od Bochni. Warsztaty w Bochni posiadają różne usługi, między innymi Filtry DPF daje możliwość by zregenerować filtr DPF zaślepiony cząstkami stałymi. Przyczyn szybkiego zużywania się reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami jest niemało, dla przykładu: uszkodzona turbosprężarka. Przywrócenie pełnej niezawodności osiągalne jest jedynie w przypadku użycia jedynej skutecznej techniki hydrochemicznej regeneracji, regeneracja w myjkach, ma bardzo małą lub zerową skuteczność. Filtry DPF/FAP zaczopowują się, głównie z przyczyny roli, którą się zajmują, dlatego też okresowo sensowne jest przywracanie sprawności elementom układu. Fantastyczną receptą na odzyskanie kondycji filtra DPF/FAP jest naprawa filtrów DPF. Rola filtra cząstek stałych DPF w wydechu samochodowym jest ważna w odzyskaniu poziomu emisji spalin w optymalnej ilości.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Mycie filtra cząstek stałych w Bochni 320
Czyszczenie filtra DPF w Bochni 320
Regeneracja filtra FAP w Bochni 320
Płukanie katalizatora SCR w Bochni 320
Naprawa katalizatora w Bochni 320
Regeneracja, mycie filtra FAP w samochodach ciężarowych w Bochni 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Bochni 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Bochni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Bochni. Bochnia - Filtry DPF

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Punkty nadania i odbioru z których można zrealizować Filtry DPF w Bochni

Jeśli interesuje Cię Filtry DPF i jesteś z Bochni możesz zamówić usługę kurierską lub skorzystać z wygodnych paczkomatów, lista znajduje się poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bochnia Osiedle Solna Góra Bracka POP-BOC3 49.970551/20.429449 Wyszukaj
Bochnia Krzęczków Floris BOC01C 49.969311/20.436790 Wyszukaj
Bochnia Podedworze Karolina BOC01N 49.979881/20.439461 Wyszukaj
Bochnia Osiedle Windakiewicza Edwarda Windakiewicza BOC01A 49.966270/20.417299 Wyszukaj
Bochnia Osiedle Solna Góra Wojska Polskiego BOC02MP 49.976158/20.430269 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer