Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Filtry DPF dla Citroen

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Citroen

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Po ogłoszeniu normy EURO 5, ograniczającej zgodną z przepisami skalę ilości wytwarzanych cząstek stałych przez auta osobowe, auta znanej marki Citroen zostały zobowiązane, by wykorzystać u siebie filtr cząstek stałych DPF/FAP. Filtry DPF nie ma przeszkód, by odnaleźć w korzystnej cenie, w głównej mierze dla aut znanej marki Citroen, aczkolwiek należy podążać do fachowych przedsiębiorstw naprawy filtrów DPF/FAP. Mechanizmy zmniejszania emisji cząstek stałych w osobówkach korporacji Citroen, instalowane są, gdyż wprowadzono rygorystyczne przepisy, obejmujące zagadnienia wykorzystywania samochodów na drogach publicznych. Wielokrotnie odnotowywane źródła tworzenia się mankamentów z zespołem urządzeń obniżania emisji spalin to: złe działanie układu olejowania, jak również awarie pomp. Laboratoria ze wszystkich zakątków Polski rozsyłają wiadomości o tematyce filtrów cząstek stałych DPF z pojazdów korporacji Citroen, które tracą przepustowość, więc należy wymienione wcześniej katalizatory remontować. Praca systemu ograniczenia produkcji spalin w samochodach osobowych znanej marki Citroen jest nie do przecenienia dla czystości atmosfery, z takiego powodu, że filtry DPF/FAP wyłapują cząstki sadzy, a katalizatory SCR wychwytują tlenki azotu.

W jakiej pracowni jest dostępna opcja taka jak Filtry DPF dla samochodów osobowych z koncernu Citroen napędzanych silnikiem Diesla wysokoprężną jednostką napędową?

Filtr DPF można wyremontować w jednej z pracowni regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do serwisu filtry cząstek stałych i katalizatory można doręczyć samodzielnie lub ustalić usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów do pracowni i z powrotem do domu klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi takiej jak Filtry DPF kierowanej do filtrów cząstek stałych i katalizatorów z aut z koncernu Citroen w specjalistycznym zakładzie regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W specjalistycznym serwisie oczyszczania filtrów cząstek stałych pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku odbieramy od zleceniodawców filtry cząstek stałych przytransportowane do pracowni osobiście bądź z pomocą współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry cząstek stałych i katalizatory są kierowane do pracowni regeneracji, gdzie wziernikowo sprawdzany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • W sytuacji, gdy stan filtra cząstek stałych daje możliwość regeneracji na zaawansowanych technologicznie urządzeniach, część jest instalowany do maszyny służącej do oczyszczania.
 • Po przywróceniu prawidłowego działania filtrów cząstek stałych katalizatory są jeszcze raz poddawane testom, suszone ciepłym powietrzem i wraz z raportami odsyłane do klienta.

Ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi takiej jak Filtry DPF dla pojazdów z koncernu Citroen zaopatrzonych w filtry DPF i FAP?

Cena remontu filtrów DPF i FAP jest naprawdę korzystna i stanowi niewielki procent wartości filtra ze sklepowej półki.

Jak najlepiej dostarczyć filtry cząstek stałych i katalizatory samochodów osobowych z koncernu Citroen, by w profesjonalnej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Filtry DPF?

Udostępniamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtry cząstek stałych można samodzielnie przywieźć do warsztatu albo zamówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się wysyłką filtrów DPF i FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiego rodzaju filtry DPF i FAP da się aut produkcji Citroen można poddawać usłudze Filtry DPF?

Zasadniczo wszystkie filtry DPF i FAP mogą być poddane czyszczeniu w tym:
 • filtry FAP do samochodów osobowych,
 • filtry FAP do aut dostawczych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do TIR-ów.

  Jakiego rodzaju symptomy awarii systemu redukcji emisji spalin, jakie najczęściej ujawniają się w pojazdach marki Citroen i decydują o tym, że filtr FAP nadaje się do realizacji usługi, którą jest Filtry DPF?

  Klasyczne symptomy niewłaściwego działania filtrów cząstek stałych w samochodach produkcji Citroen to:
  • unieruchomienie pojazdu,
  • spadek osiągów,
  • dymienie,
  • falowanie obrotów silnika,
  • większe zużycie paliwa.

  Z jakiego powodu opłaca się postawić na profesjonalny serwis, aby przeprowadzić usługę Filtry DPF w autach marki Citroen?

  Polecamy wykorzystać nasze usługi dotyczące przywracania funkcjonalności filtrów cząstek stałych w samochodach marki Citroen, bo: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Citroen

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Miłosz
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  DPF oznacza "Filtr cząstek stałych" jest to urządzenie zainstalowane w układzie wydechowym pojazdów napędzanych dieslem, aby zmniejszyć ilość cząstek stałych, emitowanych do środowiska. W pojazdach Citroen DPF jest zaprojektowany do przechwytywania i filtrowania cząstek szlamu, pozwalając tylko na wydalanie czystych gazów wydechowych do atmosfery. W miarę upływu czasu DPF może się zanieczyścić i trzeba go wymienić.
  Adam
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Polecam naprawę filtra dpf w moim citroenie. Naprawdę z serwisu jestem zadowolony.
  Witek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Demontaż takiego filtru do Citroena C4 jest trudny? Czy raczej każdy sobie z tym poradzi?
  Mariusz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Naprawa filtrów dpf w Citroenie to nie taka łatwa sprawa, więc lepiej taką usługę zlecić specjalistą.