Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Filtry FAP dla Audi

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Audi

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Trudności finezyjnego zespołu pomniejszania emisji gazów wydechowych występują z dużą częstotliwością, bo filtry FAP samochodów korporacji Audi chodzą w problematycznych warunkach i czasem Filtry FAP to przymus. Filtry DPF - to z ich pomocą jest możliwe, żeby na chwilę obecną zmniejszać produkcję spalin, szczególnie dla diesli marki Audi, i dbać o przyrodę. W każdym dieslu wyprodukowanym po 2011 roku, odnaleźć można katalizatory, a ponieważ tego typu elementy tracą właściwości, zostały utworzone wyspecjalizowane przedsiębiorstwa parające się usuwaniem zanieczyszczeń z katalizatorów SCR. Częstokroć podawane podłoża tworzenia się braków z systemem zmniejszania emisji spalin to: nieodpowiednia praca motoru, a także uszkodzenia osprzętu silnika. Laboratoria ze wszystkich części Polski przesyłają zgłoszenia o tematyce filtrów z diesli znanej firmy Audi, jakie tracą drożność, i koniecznie trzeba wymienione wcześniej filtry cząstek stałych FAP czyścić. Praca mechanizmu zmniejszenia wydzielania spalin w samochodach z logo Audi jest nie do przecenienia dla ochrony środowiska, gdyż filtry DPF/FAP blokują cząstki sadzy, tymczasem katalizatory SCR stopują zanieczyszczenia chemiczne.

W jakiej pracowni jest dostępna opcja taka jak Filtry FAP dla aut produkcji Audi napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr cząstek stałych można naprawić w jednej z pracowni regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do serwisu filtry cząstek stałych można przywieźć bezpośrednio lub zarezerwować usługę firmy kurierskiej, która zawiera transport filtrów cząstek stałych do serwisu i z powrotem do klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi typu Filtry FAP przeznaczonej dla filtrów DPF i FAP z osobówek marki Audi w specjalistycznym zakładzie czyszczenia filtrów?

W naszym zakładzie oczyszczania filtrów FAP postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku odbieramy od klientów filtry i katalizatory SCR dostarczone do serwisu bez pośredników bądź dzięki pomocy współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry FAP są przyjmowane do przedsiębiorstwa, gdzie endoskopowo sprawdzany jest wkład.
 • Jeżeli kondycja filtra DPF daje szansę na skuteczny proces regeneracji na profesjonalnych urządzeniach, filtr cząstek stałych jest instalowany do urządzenia przeznaczonego do oczyszczania.
 • Po przywróceniu prawidłowego działania filtrów DPF-y i FAP-y są ponownie sprawdzane, suszone i razem z raportami przekazywane do zamawiającego.

Czy dużo potrzeba zapłacić za realizację usługi typu Filtry FAP dla pojazdów z logo Audi wyposażonych w filtry DPF i FAP?

Cena remontu filtrów cząstek stałych i katalizatorów okazuje się naprawdę niska i wynosi ułamek wartości filtra ze sklepu.

W jaki sposób dostarczyć filtr FAP osobówek wyprodukowanych przez koncern Audi, by w profesjonalnej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Filtry FAP?

Przekazujemy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch opcji: filtr cząstek stałych można osobiście doręczyć do warsztatu bądź zamówić kuriera, który zajmie się przewozem filtrów FAP w obie strony.

Które filtry DPF da się samochodów z logo Audi można poddawać usłudze Filtry FAP?

W praktyce każdego rodzaju filtry cząstek stałych i katalizatory można poddawać czyszczeniu w tym:
 • filtry FAP do osobówek,
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów dostawczych,
 • filtry i katalizatory SCR do ciągników siodłowych.

  Jakie można wymienić symptomy niesprawności filtrów cząstek stałych i katalizatorów, jakie najczęściej występują w autach produkcji Audi oraz decydują o tym, że filtr DPF nadaje się do zrealizowania usługi, jaką jest Filtry FAP?

  Typowe oznaki awarii systemu redukcji emisji spalin w autach produkcji Audi to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • spadek mocy,
  • dymienie,
  • skoki obrotów silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Z jakiego powodu należy wybrać specjalistyczny serwis, aby przeprowadzić usługę Filtry FAP w autach z logo Audi?

  Polecamy wybrać nasze usługi koncentrujące się wokół czyszczenia filtrów DPF w samochodach marki Audi, bo: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Szczycimy się wysoką skutecznością.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Audi

  Cena i koszt (netto)
  Płukanie filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Filtry FAP w samochodach marki Audi służą do oczyszczania spalin z cząstek stałych, takich jak sadza i pyły, które są produkowane przez silnik diesla. Filtry FAP są ważnym elementem systemu ochrony środowiska w samochodach Audi i mają na celu ograniczenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery. Podobnie jak w przypadku innych samochodów, filtry FAP w samochodach Audi mogą się zanieczyszczać i wymagać regeneracji lub wymiany. Regeneracja filtrów FAP może być przeprowadzana na kilka sposobów, takich jak wypalanie na trasie lub przy użyciu specjalistycznego sprzętu w warsztacie. W przypadku konieczności wymiany filtra FAP należy udać się do specjalisty lub serwisu autoryzowanego.
  Franek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie dpf w audi sprawdziło się. Polecam, jeśli ktoś się zastanawia.
  Robert
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Drogie jest takie czyszczenie filtrów dpf w Audi? Bo mój się chyba zapchał już zbyt mocno i czas go wyczyścić.
  Albert
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Naprawa tych filtrów dpf to nie taka prosta sprawa. Miałem kiedyś właśnie audi i wtedy jeszcze nie było tylu firm, co się regeneracją zajmuje i był problem z autem, jak się taki dpf zapchał.