Subpage photo

Filtry FAP - Dacia | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w mieście | Filtry FAP

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Gdzie możliwa jest opcja typu Filtry FAP dla osobówek wyprodukowanych przez koncern Dacia zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Filtry i katalizatory SCR można naprawić w jednej z pracowni regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do serwisu filtr FAP można doręczyć osobiście lub uzgodnić usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów DPF i FAP do warsztatu i z powrotem do domu klienta.

Jak odbywa się realizacja usługi typu Filtry FAP przeznaczonej dla filtrów DPF z pojazdów produkcji Dacia w profesjonalnym serwisie czyszczenia filtrów cząstek stałych?

W specjalistycznym serwisie czyszczenia filtrów postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Najpierw przyjmujemy od klientów filtry DPF i FAP przytransportowane do pracowni bezpośrednio albo dzięki zamówieniu usługi pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry DPF i FAP trafiają do firmy, gdzie endoskopowo sprawdzany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • Jeśli kondycja filtra FAP wskazuje na konieczność regeneracji na specjalistycznych urządzeniach, filtr cząstek stałych trafia do urządzenia przeznaczonego do oczyszczania.
 • Po przywróceniu funkcjonalności filtrów cząstek stałych części są jeszcze raz sprawdzane, suszone jak również wraz z raportami wysyłane do kontrahenta.

Ile muszę zapłacić za realizację usługi typu Filtry FAP dla osobówek z koncernu Dacia wyposażonych w filtry cząstek stałych?

Cena remontu filtrów FAP okazuje się naprawdę korzystna i wynosi ułamek ceny nowego filtra.

Jak najlepiej doręczyć filtry DPF i FAP osobówek wyprodukowanych przez koncern Dacia, by w specjalistycznej pracowni mogła zostać wykonana usługa taka jak Filtry FAP?

Udostępniamy naszym klientom skorzystanie z dwóch możliwości: filtry DPF i FAP można samemu przywieźć do warsztatu lub zarezerwować kuriera, który zajmie się transportem filtrów cząstek stałych do serwisu i z powrotem do klienta.

Które elementy układu redukcji emisji spalin da się aut produkcji Dacia da się poddawać realizacji usługi typu Filtry FAP?

Zasadniczo wszystkie filtry DPF można poddawać oczyszczaniu w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do pojazdów osobowych,
 • filtry cząstek stałych do samochodów dostawczych,
 • filtry DPF do pojazdów ciężarowych.

  Jakie można wymienić symptomy usterki filtrów redukcji emisji spalin, jakie często ujawniają się w samochodach z logo Dacia i informują o tym, że filtr cząstek stałych nadaje się do realizacji usługi, jaką jest Filtry FAP?

  Charakterystyczne oznaki nieprawidłowego działania filtrów cząstek stałych w autach marki Dacia to:
  • unieruchomienie pojazdu,
  • spadek mocy,
  • wzrost emisji sadzy,
  • falowanie obrotów silnika,
  • wzrost poboru paliwa.

  Dlaczego opłaca się wybrać autoryzowany warsztat, aby zrealizować usługę Filtry FAP w pojazdach z logo Dacia?

  Rekomendujemy wykorzystać nasze usługi w zakresie regeneracji filtrów DPF i FAP w samochodach marki Dacia, dlatego że: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Szczycimy się wysoką skutecznością.
  • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.

  Wraz z wdrożeniem normy EURO 5, ograniczającej akceptowaną dawkę wytwarzanych zanieczyszczeń zbudowanych na cząstkach stałych przez samochody osobowe, samochody korporacji Dacia musiały zastosować w swojej konstrukcji filtr cząstek stałych DPF/FAP. Filtry FAP w dieslach znanego koncernu Dacia, to doskonała droga na zyskanie wydzielania cząstek stałych na stosownym poziomie, a także spełnienie warunków przepisów EURO. Mnóstwo samochodów z turbodoładowaniem, wyposażone w układ redukcji emisji spalin to auta zakładowe, nieprzerwanie przejeżdżające wiele kilometrów, słowem są zobowiązane by być zupełnie bezawaryjne, więc niekiedy należy zrobić użytek z usługi Filtry FAP. Filtry DPF - to za sprawą ich istnienia jest możliwe, żeby na chwilę obecną zmniejszać produkcję spalin, w głównej mierze dla diesli znanej firmy Dacia, a także dbać o środowisko naturalne. Filtry FAP to sposób jaki w dostawczakach sygnowanych marką Dacia zapewnia niskie stężenie wydzielanych przez pracę silnika gazów wydechowych, cząstek stałych, a także tlenków NOX. W chwili bieżącej układy redukcji emisji spalin są wbudowane fabrycznie w większej części samochodów ciężarowych z motorem wysokoprężnym, albowiem po usunięciu katalizatorów SCR auta nie uzyskałyby zgody do jazdy na polskich drogach.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora dla marki Dacia.

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Loader
  Zaznacz, aby kontynuować

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
  Call icon
  Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
  Call icon

  Zadzwoń do nas

  +48 725 803 803
  lub

  Zostaw nam swój numer

  Tel loader
  Wpisz poprawny numer