Filtry FAP - | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w mieście | Filtry FAP

Oceń:
/ Aktualna ocena:

Zastosowanie filtra cząstek stałych FAP/DPF w układzie wydechowym samochodu jest ważne w uzyskaniu emisji cząstek stałych do środowiska w akceptowalnym stężeniu. Przyczyn psucia się katalizatorów samochodowych jest ogrom, za przykład może posłużyć: zepsuty wtryskiwacz. Poprawienie pierwotnej kondycji prawdopodobne jest tylko w przypadku uczynienia użytku z profesjonalnej technologii regeneracji hydrotermicznej pod zwiększonym ciśnieniem, usuwanie DPF, nie spełnia zadania. Filtry cząstek stałych DPF ulegają wyeksploatowaniu, czego powodem jest praca, jaką wykonują, dlatego co pewien czas wskazane jest płukanie filtrów i katalizatorów. Idealnym narzędziem na odzyskanie wydajności katalizatora jest mycie filtrów DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra cząstek stałych w 398
Mycie katalizatora SCR w 398
Płukanie katalizatora w 398
Naprawa filtra FAP w 398
Regeneracja filtra DPF w 398
Czyszczenie, płukanie filtra FAP w samochodach ciężarowych w 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Lokalizacja

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer