Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Filtry FAP dla SsangYong

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów SsangYong

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Zakłócenia funkcjonalności wyczulonego systemu redukcji emisji spalin występują nierzadko, bo katalizatory SCR pojazdów korporacji SsangYong chodzą w trudnych warunkach i incydentalnie Filtry FAP to potrzeba, której nie sposób odmówić. Wiele samochodów osobowych z jednostką wysokoprężną Diesla, a więc również z katalizatorem i filtrem to maszyny zakładowe, zwykle jadące przez wiele kilometrów, tym samym muszą być całkowicie pozbawione ryzyka awarii, tym samym niekiedy powinno się zastosować Filtry FAP. Filtry FAP w pojazdach korporacji SsangYong stanowi odpowiedź firmy, na zagadnienia środowiskowe, a dodatkowo założeń normy czystości spalin EURO. Układy redukcji emisji spalin - to za sprawą ich istnienia da się na chwilę obecną obniżać emisję zadymienia, przede wszystkim w pojazdach z symbolem SsangYong, oraz otaczać opieką środowisko naturalne. Filtry cząstek stałych DPF/FAP dla samochodów korporacji SsangYong z czasem niszczeją, toteż wymagają mycia, a to świadczą nowoczesne warsztaty czyszczenia filtrów układu redukcji emisji spalin. Samochody ciężarowe spod znaku SsangYong, to w sporej ilości bardzo dobre owoce, ale utrudnienia związane z katalizatorami to cecha wszystkich aut z silnikiem diesla, nie jedynie znanej firmy SsangYong.

W jakiej pracowni możliwa jest opcja taka jak Filtry FAP dla aut z koncernu SsangYong zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Filtry cząstek stałych i katalizatory można naprawić w autoryzowanych serwisach filtrów cząstek stałych Do serwisu filtr FAP można przywieźć bezpośrednio lub ustalić usługę kuriera, która zawiera transport filtrów cząstek stałych do serwisu oraz z powrotem do klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi typu Filtry FAP przeznaczonej dla filtrów DPF i FAP z aut z koncernu SsangYong w naszym warsztacie oczyszczania filtrów FAP?

W specjalistycznym zakładzie czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku odbieramy od klientów filtry cząstek stałych i katalizatory przytransportowane do serwisu bez pośredników lub z pomocą kuriera.
 • Filtry DPF i FAP trafiają do warsztatu, gdzie specjalnym urządzeniem sprawdzany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • Jeżeli stan filtra DPF umożliwia przeprowadzenie regeneracji na wyznaczonych do tego urządzeniach, część jest montowany do przyrządu służącego do regeneracji.
 • Po zrekonstruowaniu prawidłowego działania filtrów DPF i FAP elementy są jeszcze raz testowane, suszone jak również wraz z parametrami odsyłane do zamawiającego.

Czy dużo trzeba zapłacić za realizację usługi typu Filtry FAP dla aut marki SsangYong zaopatrzonych w filtr DPF?

Cena remontu filtrów cząstek stałych i katalizatorów okazuje się naprawdę niska i sięga ułamek wartości filtra ze sklepowej półki.

Jak dotransportować filtry cząstek stałych i katalizatory pojazdów produkcji SsangYong, by na terenie profesjonalnej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa taka jak Filtry FAP?

Umożliwiamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtr DPF można samemu doręczyć do serwisu lub zamówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się transportem filtrów cząstek stałych do serwisu i z powrotem do klienta.

Które filtry DPF i FAP da się pojazdów produkcji SsangYong można poddawać usłudze Filtry FAP?

W zasadzie każdego rodzaju filtry cząstek stałych można poddawać regeneracji w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do aut osobowych,
 • filtry DPF i FAP do samochodów użytkowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do TIR-ów.

  Jakiego rodzaju oznaki usterki układu redukcji emisji spalin, które często występują w pojazdach z koncernu SsangYong i decydują o tym, że filtr FAP nadaje się do wykonania usługi, jaką jest Filtry FAP?

  Typowe oznaki defektu układu redukcji emisji spalin w samochodach z logo SsangYong to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • ograniczenie osiągów,
  • dymienie,
  • wahania obrotów,
  • większe zużycie paliwa.

  Co świadczy o tym, że należy postawić na specjalistyczny warsztat, aby przeprowadzić usługę Filtry FAP w pojazdach z logo SsangYong?

  Warto wykorzystać naszą ofertę w zakresie przywracania funkcjonalności filtrów cząstek stałych w samochodach produkcji SsangYong, bo: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów SsangYong

  Cena i koszt (netto)
  Mycie filtra FAP filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Miłosz
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Filtry cząstek stałych w samochodach SsangYong służą do oczyszczania spalin w celu redukcji emisji szkodliwych substancji. Są one montowane w układzie wydechowym. Regularne czyszczenie / regeneracja filtrów FAP jest konieczne, aby zapewnić ich skuteczne działanie. Proces ten polega na usunięciu zgromadzonych zanieczyszczeń z filtrów, co pozwala na przywrócenie ich do stanu, w którym będą w stanie efektywnie oczyszczać spaliny. W przypadku nieodpowiedniej eksploatacji lub nieodpowiedniej konserwacji filtrów FAP może dojść do ich zapchania, co może powodować zwiększenie emisji szkodliwych substancji i obniżenie osiągów silnika. Należy pamiętać, że regeneracja lub wymiana filtrów FAP powinny być wykonywane przez wykwalifikowanego technika, który będzie w stanie dokładnie ocenić stan filtrów i wybrać odpowiednią metodę naprawy.
  Olaf
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Udałem się na serwis z moim ssangyongiem, gdzie okazało się, że mam mocno zanieczyszczony filtr dpf. Na szczęście przyjechałem w odpowiednim momencie.
  Ernest
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Dobrze wiedzieć, jak eksploatować dpf, żeby auto takie jak SsangYong działało prawidłowo i przez długi czas. Super!