Filtry FAP - Szczecin | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Szczecinie | Filtry FAP

Oceń:

Filtry cząstek stałych FAP/DPF zużwają się, głównie z przyczyny misji, którą się zajmują, więc niekiedy pożądane jest mycie katalizatorów i filtrów. Sprawdzoną drogą na zrewaloryzowanie wydajności katalizatora samochodowego jest płukanie filtrów FAP. Odnowienie pierwotnej wydolności możliwe do osiągnięcia jest jedynie w przypadku skorzystania z cechującej się wysoką skutecznością operacji regeneracji hydrotermicznej pod zwiększonym ciśnieniem, regeneracja w myjkach, zupełnie się nie sprawdzi. Rola filtra DPF w układzie wydechowym jest strategiczna w utrzymaniu poziomu emisji spalin w dopuszczalnej wysokości. Początków szybkiego zapychania się filtrów cząstek stałych FAP jest wiele, doskonałym przykładem jest: uszkodzona turbosprężarka.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer