Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Ford, Łódź

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Ford w Łodzi

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Łódź odznacza się obecnością warsztatowego laboratorium trudniącego się myciem katalizatorów samochodowych do aut osobowych z logo Ford. Żeby unikać problemów w pracy auta Ford, potrzeba okazjonalnie czyścić katalizator SCR, usługa jest dostępna w warsztacie pod Łodzi. Sporo samochodów osobowych w Łodzi to samochody z silnikiem diesla posiadający zainstalowany katalizator SCR, który musi się oddawać do mycia. Zdobycie wyników ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez emisji spalin, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego filtra FAP. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych pod Łodzią zlokalizować można laboratoria warsztatowe, trudniące się płukaniem FAP do aut osobowych Ford. Filtry FAP trudnią się pracą w bardzo ciężkim środowisku pracy, a dokładnie w wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Ford to osobowe i ciężarowe diesle, które są popularne w całym kraju, jednak zmagają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Filtry FAP utworzone są z ceramicznego wkładu, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że filtry DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, polecamy zatem warsztat z Łodzi. Lista cenowa mycia filtrów cząstek stałych marki Ford dla Łodzi umieściliśmy w dolnej części strony, można zweryfikować na tamtej liście, koszt za przeprowadzenie naprawy katalizatorów SCR. Ulepszenie skuteczności składowych filtrów cząstek stałych w Łodzi dla aut Ford jest możliwe, gdyż technologia regeneracji wodnej zawędrowała do Łodzi.

Naprawiany katalizator SCR marki Ford, w pracowni, w Łodzi.
Ford - Regeneracja DPF Łódź | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Łodzi

Wypalony z sadzy filtr FAP marki Ford, w warsztacie, w Łodzi.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Ford w Łodzi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Ford w Łodzi 398
Regeneracja filtra FAP Ford w Łodzi 398
Mycie katalizatora Ford w Łodzi 398
Płukanie katalizatora SCR Ford w Łodzi 398
Naprawa filtra cząstek stałych Ford w Łodzi 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Ford w Łodzi 1490
Wycinanie katalizatora Ford, usuwanie katalizatora Ford w Łodzi 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Ford w Łodzi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Ford w Łodzi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer