Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Ford, Poznań

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Ford w Poznaniu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Poznań słynie z warsztatu trudniącego się płukaniem filtrów DPF do aut znanej firmy Ford. Poznań jest jednym z miast, które spotyka problem mający związek, z dużą zawartością procentową tlenków azotu NOx w miejskiej atmosferze, czemu znany producent Ford usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów DPF. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Ford szczycą się świetnymi mechanizmami pracy w kwestii obniżenia emisji cząstek stałych. Dobór kompetentnego zakładu mechaniki w Poznaniu przodującego w pojazdach Ford może przysporzyć trudności, a także jest mozolne. FAP-y trudnią się pracą w niewiarygodnie obciążonych warunkach , to jest za kolektorem spalin, w wyniku czego dochodzi do utraty osiągów części . Zazwyczaj wadą, z którą borykają się auta znanej firmy Ford, zazwyczaj, wyposażone w silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych. Aby uniknąć kłopotów z użytkowaniem diesla Ford, wypada okresami przedmuchać filtr cząstek stałych, udostępniono taką usługę w warsztacie pod Poznania. FAP-y składają się z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowej osłony, przez co FAP-y wypełniają się sadzą i potrzebują czyszczenia, zachwalamy tym samym współpracę z Poznaniem. Cennik usług regeneracji filtrów DPF dedykowanych do Ford dla Poznania widnieje w poniższej sekcji, należy odszukać w tym cenniku, jaka jest cena za przeprowadzenie naprawy katalizatorów SCR. Zlokalizuj swojego mechanika samochodowego, który naprawi Twój samochód marki Ford w Poznaniu, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony.

Regenerowany filtr cząstek stałych DPF marki Ford, w warsztacie na stole, w Poznaniu.
Ford - Regeneracja DPF Poznań | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Poznaniu

Wypalony z sadzy filtr DPF marki Ford, w warsztatowym laboratorium, w Poznaniu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Ford w Poznaniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Ford w Poznaniu 398
Regeneracja filtra FAP Ford w Poznaniu 398
Mycie katalizatora Ford w Poznaniu 398
Płukanie katalizatora SCR Ford w Poznaniu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Ford w Poznaniu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Ford w Poznaniu 1490
Wycinanie filtra FAP Ford, usuwanie filtra FAP Ford w Poznaniu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Ford w Poznaniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Ford w Poznaniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer