Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Ford, Szczecin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Ford w Szczecinie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Ford z silnikiem diesla, pomimo że część tę dotykają usterki, z czym poradzić może sobie płukanie filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Szczecinem. Firmie Ford nie powiodło się wytworzenie niezbędnych wyników produkcji cząstek stałych, bez montażu filtrów DPF. Samochody osobowe i ciężarowe znanej marki Ford charakteryzują się kapitalnymi mechanizmami w zagadnieniu zredukowania ilości produkowanych spalin. Zdobycie maksymalnych limitów produkcji gazów spalinowych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 6, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego filtra cząstek stałych FAP. Filtry DPF wykonują pracę w nieprzeciętnie trudnym środowisku, to jest w układzie wydechowym, co wywołuje, że po czasie następuje utrata parametrów części. Nieraz podłożem zdławionego katalizatora SCR, firmy Ford, jest inne wybrakowanie, na przykład: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Często bolączką, na jaką narażone są diesle wytwórcy Ford, zazwyczaj, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami DPF. Szczecin jest jednym z miast, jakie napotykają problem mający związek, z dużą zawartością procentową produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny producent Ford próbuje, zapobiegać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów SCR albo płukanie FAP dla pojazdów producenta Ford, odnaleźć można w panelu po prawej, albo w warsztatowym laboratorium w Szczecinie. Gdyż Ford, podobnie jak inne marki wymaga do właściwego działania nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych polecamy w Szczecinie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr DPF.

Oczyszczony filtr marki Ford, w pracowni regeneracji, w Szczecinie.
Ford - Regeneracja DPF Szczecin | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Szczecinie

Oczyszczony katalizator marki Ford, w specjalistycznej pracowni, w Szczecinie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Ford w Szczecinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Ford w Szczecinie 398
Regeneracja filtra FAP Ford w Szczecinie 398
Mycie katalizatora Ford w Szczecinie 398
Płukanie katalizatora SCR Ford w Szczecinie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Ford w Szczecinie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Ford w Szczecinie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Ford, usuwanie filtra cząstek stałych Ford w Szczecinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Ford w Szczecinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Ford w Szczecinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer