Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Ford, Tuczno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Ford w Tucznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Tuczno słynne jest z powodu mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z regenerowaniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych z logo Ford. FAP-y działają w nadzwyczaj ciężkim środowisku pracy, to jest w rurze wydechowej, co sprawia, że po czasie następuje spadek wyników podzespołu. Uzyskanie górnych limitów emisji zanieczyszczonych spalin, poprawnych dla normy emisji spalin, wymaga sprawnie pracującego FAP-a. Ford to osobówki, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, jednakże biedzą się z kwestią z filtrami DPF. Dobranie fachowego warsztatu w Tucznie wyprofilowanego w autach osobowych Ford może dostarczyć kłopotów, i jest długotrwałe. Nierzadko podłożem zdławionego filtra FAP, spod skrzydeł Ford, trafia się inny mankament, za przykład może posłużyć: niesprawna pompa Common Rail. Często usterką, z jaką biedzą się auta osobowe i ciężarowe korporacji Ford, w szczególności, posiadające silnik samozapłonowy, jest zabrudzony katalizator samochodowy. Samochody znanej firmy Ford mogą się poszczycić bezkonkurencyjnymi możliwościami w zakresie redukowania emisji spalin. Gdyż Ford, równorzędnie jak inni producenci potrzebuje do sprawnego działania sprawnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Tucznie zwrócić uwagę na katalizator. Lista cen odnawiania filtrów cząstek stałych FAP z Ford dla Tuczna umieszczono pod zdjęciem, można odszukać w tym cenniku, ceny za wykonanie regeneracji katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Ford w Tucznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Ford w Tucznie 320
Regeneracja filtra FAP Ford w Tucznie 320
Mycie katalizatora Ford w Tucznie 320
Płukanie katalizatora SCR Ford w Tucznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Ford w Tucznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Ford w Tucznie 1490
Wycinanie filtra FAP Ford, usuwanie filtra FAP Ford w Tucznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Ford w Tucznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Ford w Tucznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer