Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Frombork

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Fromborku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Frombork to położone w powiecie braniewskim, w województwie warmińsko-mazurskim miasto, które znaleźć można nad Zalewem Wiślanym. Pierwsze wzmianki o istnieniu Fromborka pochodzą z 1278 roku, wtedy też nadano mu prawa miejskie i najprawdopodobniej takie są również początki istnienia miasta, ponieważ najprawdopodobniej lokacja miasta odbyła się w nieco wymuszony sposób – po powstaniu pruskim, spaleniu braniewskiej katedry, przeniesiono kapitułę warmińską w bezpieczniejsze miejsce, do czego idealnie nadawały się niezamieszkałe tereny obecnego Fromborka. Jak przystało na miasto biskupie, we Fromborku znaleźć można wysokiego rangą kościoły, a w herbie i na fladze miasta widnieje Madonna z Dzieciątkiem Jezus.

Miasto nierozerwalnie było związane z osobą Mikołaja Kopernika, który żył tu i pracował niemal 35 lat. Wśród zabytków, jakie znaleźć można we Fromborku, wymienić można bazylikę archikatedralną, wieże Kopernika i Radziejowskiego, pałac biskupi (obecnie Muzeum Mikołaja Kopernika), cmentarz, zespół szpitalny świętego Ducha (obecnie Muzeum Historii Medycyny), kościół świętego Wojciecha, Basztę Żeglarską, wieżę wodociągową, stare schronisko młodzieżowe, zabytkowe domy mieszkalne. Przez Frombork biegną takie drogi wojewódzkie jak: DW504 (Elbląg – Pogrodzie – FromborkBraniewo) i DW505 (FromborkMłynaryPasłęk). Miasto Frombork od zawsze związane jest z nowoczesnymi technologiami, dlatego nie dziwią na terenie miasta specjalistyczne zakłady zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Poniżej zebraliśmy z Fromborka ceny za usługi czyszczenia DPF FAP i naprawy katalizatorów, cena za każdą usługę wpisana jest w tabelę poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Fromborku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Fromborku 320
Regeneracja filtra FAP w Fromborku 320
Mycie katalizatora w Fromborku 320
Płukanie katalizatora SCR w Fromborku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Fromborku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Fromborku 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Fromborku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Fromborku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Fromborku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Fromborku i wygodnie wyślij filtr DPF z Fromborka do regeneracji i czyszczenia

Z Fromborka filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Frombork Osiedle Słoneczne ZHP FRO01A 54.355141/19.685869 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer