Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Gąbin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Gąbinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Gąbin to położone w województwie mazowieckim miasto, którego szukać należy nad Nidą. Gąbin znaleźć można w granicach obecnego powiatu płockiego, już od 1322 roku, kiedy to Gąbinowi nadano prawa miejskie. Obecnie Gąbin liczy sobie niema 4150 mieszkańców. Pierwsze wzmianki na temat Gąbina znaleźć można już w 1215, jeszcze jako wsi, jednak od 1322 roku pisze się o nim jako o mieście.

Warto zaznaczyć, że już w XVI wieku w Gąbinie mieszkało przeszło 2100 mieszkańców. Obecnie w Gąbinie podziwiać można liczne zabytki pozostałe w mieście po wielosetletniej historii, w tym, między innymi, klasycystyczny ratusz, kamienice Starego Rynku, kaplica Tarczyńskich, cmentarz żydowski, cmentarz ewangelicki, szkoła, strażnica i wiele innych. Dojazd do Gąbina zapewniają krzyżujące się w mieście drogi wojewódzkie o numerach 577 (Łąck – Gąbin – Sanniki – Ruszki) i 574 (Dobrzyków – Gąbin – Sewerynów).

Trasy te łączą Gąbin z drogami krajowymi, więc można bez obaw stwierdzić, że Gąbin jest typowym lokalnym węzłem komunikacyjnym. Ponieważ wykorzystanie tras łączy się bezpośrednio z faktem dużego przepływu samochodów przez wspomniane drogi, na drogach Gąbina nie brakuje niestety samochodów z usterkami, takimi jak na przykład uszkodzone katalizatory czy filtry cząstek stałych. Dzięki nowoczesnym technologiom w pracowniach Gąbina można regenerować filtry cząstek stałych i katalizatory. Poniżej w tabeli zebraliśmy najniższe dla Gąbina ceny za usługi czyszczenia i regeneracji DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Gąbinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Gąbinie 320
Regeneracja filtra FAP w Gąbinie 320
Mycie katalizatora w Gąbinie 320
Płukanie katalizatora SCR w Gąbinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Gąbinie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Gąbinie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Gąbinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Gąbinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Gąbinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Gąbinie i wygodnie wyślij filtr DPF z Gąbina do regeneracji i czyszczenia

Z Gąbina filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gąbin Budki Browarna GBN01N 52.397781/19.734350 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer