Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Geely, Krośnice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Geely w Krośnicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF staje się standardem w pojazdach Geely z silnikiem napędzanym dieslem, jednakowoż element ten zużywa się, co może rozwiązać regeneracja filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Krośnicami. Diesle z logo Geely chlubią się znakomitymi mechanizmami pracy w sprawie obniżania zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Katalizatory zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, i korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zachwalamy tym samym warsztat z Krośnic. Katalizatory SCR funkcjonują w nadzwyczaj skomplikowanych warunkach pracy, a więc w układzie wydechowym, co sprawia, że następuje spadek możliwości podzespołu. Duża część samochodów w Krośnicach to pojazdy z silnikiem CRDi posiadające filtr DPF FAP, który dopomina się płukania. Dobranie specjalistycznego zakładu mechaniki samochodowej w Krośnicach przodującego w samochodach osobowych Geely może być niełatwe, a także jest pracochłonne. Zwykle powodem usterki katalizatora, spod skrzydeł Geely, jest inny mankament, dla przykładu: uszkodzony zawór EGR. Generowanie górnych limitów poziomu emisji gazów wydechowych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO, potrzebuje pracującego poprawnie FAP-a. Odnajdź warsztat, który pomoże z Geely w Krośnicach, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Przywrócenie wydolności części katalizatorów samochodowych w Krośnicach dla aut Geely jest możliwe, bowiem nowa technologia regeneracji zdołała przybyć do Krośnic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Geely w Krośnicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Geely w Krośnicach 320
Regeneracja filtra FAP Geely w Krośnicach 320
Mycie katalizatora Geely w Krośnicach 320
Płukanie katalizatora SCR Geely w Krośnicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Geely w Krośnicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Geely w Krośnicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Geely, usuwanie filtra cząstek stałych Geely w Krośnicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Geely w Krośnicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Geely w Krośnicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krośnicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Geely

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Geely w Krośnicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krośnice Szkolna KNC01A 51.475670/17.359320 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer