Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Głogówek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Głogówku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Głogówek to niewielka miejscowość położona w województwie opolskim nad rzeką Osłobogą. Głogówka należy szukać na mapach administracyjnych w granicach powiatu prudnickiego. Miasto założone było jeszcze w XI wieku, natomiast prawami miejskimi cieszy się już od 1275 roku. Liczba mieszkańców Głogówka przekracza nieznacznie liczbę 5500 osób.

Miasto Głogówek nierozerwalnie związane jest z linią Piastów, którzy władali nim aż do XVI wieku. Nie inaczej, niż w przypadku innych starych polskich miast, tak w Głogówku znaleźć można mnóstwo zabytków, takich jak kościoły, kaplice, mury obronne, baszta więzienna, zespół zamkowy, ratusz i domy starego miasta. Przez Głogówek, ułatwiając dojazd turystom, biegną dwie ważne drogi, a mianowicie jest to droga krajowa numer 40 (GłuchołazyPrudnikGłogówekKędzierzyn-KoźleUjazdPyskowice) i droga wojewódzka numer 416 (KrapkowiceGłogówekGłubczyceKietrzRacibórz).

Dzięki tym trasom, zabytki ukryte wśród zabudowań Głogówka są znacznie łatwiej dostępne odwiedzającym, jednak na ulicach Głogówka przez to nie brakuje samochodów. Tymi z kolei zajmują się głogóweccy mechanicy, specjalizujący się w filtrach DPF FAP i katalizatorach. Poniżej w tabeli ujęliśmy ceny za usługi regeneracji, czyszczenia i naprawy elementów takich jak filtry cząstek stałych, katalizatory (również SCR) i innych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Głogówku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Głogówku 320
Regeneracja filtra FAP w Głogówku 320
Mycie katalizatora w Głogówku 320
Płukanie katalizatora SCR w Głogówku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Głogówku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Głogówku 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Głogówku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Głogówku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Głogówku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Głogówku i wygodnie wyślij filtr DPF z Głogówka do regeneracji i czyszczenia

Z Głogówka filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Głogówek Piotra Skargi GGK01A 50.351421/17.863340 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer